Ліплення вареників

ТОВ «Контракт Продрезерв 5» спільно з Дніпропетровським регіональним центром професійно-технічної освіти проводить ряд безкоштовних дитячих кулінарних майстер-класів у школах м. Дніпро.

Соціальний проект охоплює все більше початкових навчальних закладів. Кожного разу діти з величезним задоволенням беруть участь у заході. Для виконання творчого завдання їм надається все необхідне — тісто, начинка, кухарські атрибути, спеціальний одяг, щоб не забруднити власний. Майстер-клас проходить під керівництвом досвідченого повара, який із задоволенням ділиться з дітлахами усіма тонкощами кулінарної майстерності та допомагає на кожному етапі.

Діти із задоволенням змагаються в мистецтві створення смачних вареників з різноманітною начинкою. Вчяться надавати виробам привабливого зовнішнього вигляду. Завершується майстер-клас смачним частуванням. Діти дегустують власноруч приготовану страву. Найстараніші юні кухари отримають подарунки від «Контракт Продрезерв 5».

Помічники шеф-кухаря – талановиті студенти Дніпропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти. Участь у майстер-класі надає молодим фахівцям можливість попрактикуватись у приготуванні страв на професійній кухні, безпосередньо в учбовому закладі. Кожен з них має змогу відчути себе справжнім поваром, зрозуміти як воно — «готувати для дітей». Для декого з них участь у проекті стає першим кроком до побудови кар’єри в компанії «Контракт Продрезерв 5».

Для дітей майстер-клас – це не лише розвага. Інтерактивний формат заходу сприяє кращому сприйняттю нової інформацій. Позитивна атмосфера та продумана програма допомають легше засвоїти корисні навички.

Майстер-клас – це чудова можливість проявити себе як творча особистість, а для когось – поштовх стати відомим кондитером, чи успішним ресторатором. Процес згуртовує всіх учасників, дозволяє відчути підтримку однолітків та дорослих, поліпшує атмосферу у навчальному, закладі зокрема серед однокласників.

Приготування смачних страв відбувається весело, невимушено. У фіналі майстер-класу діти із задоволенням дегустують «кулінарні шедеври» власного виробництва, а найстаранніші юні кухарі отримують подарунки від ТОВ «Контракт Продрезерв 5».

Розклад найближчих заходів