Розпис пряників

Майстер-класи, присвячені розпису пряників, зазвичай відбуваються напередодні свят: день Святого Миколая, Новий рік, 8 березня та інших. Адже це чудова можливість підготувати для себе та рідних гарний смачний подарунок, зроблений власними руками.

Кожна дитина отримує все необхідне для творчості: пряники-заготовки різноманітних форм, солодку різнокольорову глазур, кулінарні мішечки, тощо. Аби не забруднити одяг ТОВ «Контракт Продрезерв 5» надає учасникам чудові фірмові фартухи, шапочки.

Допомагає дітям – професійний кондитер. На час проведення майстер-класу він стає для дітей наставником, що допомагає на кожному етапі створення кулінарного шедевру. Розказує як найзручніше працювати з глазур’ю, на що треба звернути увагу аби пряник вийшов оригінальнім та привабливим.

Кожного разу майстер-клас з розпису пряників викликає не аби яку зацікавленість з боку учнів школи де проводиться. Адже для кожної дитини захід є можливістю дізнатися щось нове, спробувати свої сили у цікавій творчій активності, весело провести час у компанії однолітків.

Приємні спогади про такий незвичайний і дуже творчий процес, як пряниковий майстер-клас залишаються надовго. Наприкінці діти мають змогу скуштувати власноруч приготовані ласощі, або забрати їх до дому аби приємно вразити та пригостити родину.

Подібні майстер-класи ТОВ «Контракт Продрезерв 5» проводить спільно з Дніпропетровським регіональним центром професійно-технічної освіти.