НОМІНАЦІЯ 5 «FOOD STYLIST / СТИЛІСТ»

КОНКУРС «ЗІРКИ SCHOOLFOOD. ДІТИ»

НОМІНАЦІЯ «FOOD STYLIST/СТИЛІСТ»

Для того, щоб взяти участь, необхідно:

• Створити творчу роботу, яка включає в себе наступне: одягнення їжі (наприклад: котлета в спідниці, кавун у кепці, картопля в футболці та  інше), зробити фото даної роботи і вислати нам.
  • Відправити фото своєї роботи (вказавши свої контактні дані: місто, ПІБ, школу, клас, телефон для зв’язку ) на mail: kontraktprodreserv5@gmail.com
  • З 19.11.19 р. до 03.12.2019 р. викласти роботу на своїй особистій сторінці, або на сторінці когось із своїх батьків (якщо власної ще немає) у Facebook з текстом «Я хочу стати зіркою SchoolFood» та з активним посиланням на нашу сторінку facebook.com/schoolfooddp . Також необхідно додати теги  #schoolfoodstar, #schoolfoodstar5

ВИМОГИ ДО РОБІТ:

-не приймаються роботи поганої якості, картинки з Інтернету і зображення незрозумілого характеру.

-робота не повинна містити елементи, логотипи, посилання та інші відсилки до якихось брендів (такі роботи будуть не допущені до конкурсу).

-допомога дорослих завжди помітна, дозвольте Вашій дитині висловити свою фантазію самому.

ШКОЛИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТЬ В КОНКУРСІ:

м. Дніпро № 39, 22, 34, 54, 55,  м. Павлоград № 9, 19, м. Новомосковськ № 6, 11

ЕКСПЕРТ НОМІНАЦІЇ

Павло Каданер— людина, яка знає про іжу все і навіть трохи більше), дієтолог, дипломований лікар спортивної медицини та ЛФК, коуч здорового способу життя, автор «Усвідомлене харчування»

КОНКУРСНІ РОБОТИ

«Розумні Лимончики»