НОМІНАЦІЯ 1 «FOOD ARTIST/ХУДОЖНИК»

КОНКУРС «ЗІРКИ SCHOOLFOOD. ДІТИ»

НОМІНАЦІЯ 1 «FOOD ARTIST/ХУДОЖНИК»

Для того, щоб взяти участь, необхідно:

  • Придумати та намалювати малюнок на тему: «Улюблена страва».
  • Відправити фото своєї роботи (вказавши свої контактні дані: місто, ПІБ, школу, клас, телефон для зв’язку ) на mail: kontraktprodreserv5@gmail.com
  • З 19.11.19 р. до 03.12.2019 р. викласти роботу на своїй особистій сторінці, або на сторінці когось із своїх батьків (якщо власної ще немає) у Facebook з текстом «Я хочу стати зіркою SchoolFood» та з активним посиланням на нашу сторінку facebook.com/schoolfooddp . Також необхідно додати теги  #schoolfoodstar, #schoolfoodstar1

 ВИМОГИ ДО РОБІТ:

— малювати рекомендується на папері формату А4 (210мм х 297мм).

— матеріали для малювання: кольорові олівці, фарби, фломастери, пастель, воскові крейди та інші матеріали, які не змажуться і не заплямлять роботу.

— малюнки обов’язково повинні бути кольоровими. Чорно-білі роботи до участі у конкурсі не приймаються.

— малюнок повинен бути намальований від руки (роботи, виконані за допомогою комп’ютерної графіки, фотоколажу або наклейок не приймаються).

— робота повинна бути намальована рукою дитини. Допомога дорослих завжди помітна, дозвольте Вашій дитині висловити свою фантазію самому.

— робота не повинна містити елементи, логотипи, посилання та інші відсилки до якихось брендів (такі роботи будуть не допущені до конкурсу).

ШКОЛИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТЬ В КОНКУРСІ:

м. Дніпро № 39, 22, 34, 54, 55,  м. Павлоград № 9, 19, м. Новомосковськ № 6, 11

ЕКСПЕРТ НОМІНАЦІЇ

Ангеліна Демченко — талановита художниця, керівник студії живопису і арт-терапії «ArtCoffee». Неповторність, сміливі рішення і стиль -так можна охарактеризувати творчість нашого прекрасного експерта. Її картини вже побували на виставці в Нью-Йорку і підкорюють наше рідне місто.

КОНКУРСНІ РОБОТИ

Каплунова Дар’ я Юріївна 
КЗО СЗШ №39 ДМР, 9-Б класс, м. Дніпро


Харькова Єлизавета Сергіївна

СЗШ №55, 5-А клас, м.Дніпро


«Веселковий торт»

Марочко Поліна Володимирівна

КЗ СЗШ 54, 2-Б клас, м. Дніпро


Клименко Валерiя Леонiдiвна

КЗО СЗШ № 54, 2 — Б клас, м. Дніпро


Сліпченко Аліна Вячеславівна

СЗШ №9, Клас: 10, м. Павлоград 


Бондарева Крістіна Євгенівна

СЗШ №39, 2-Б клас, м. Дніпро


Хмура Элизавета Андріївна

СЗШ №54, 10-А клас, м. Дніпро


Волненко Катерина Сергіївна

СЗШ №19, 7-Г клас, м. Павлоград


Коваленко Єва

КЗО СЗШ №54, 3-Г клас, м. Дніпро


Кармазiна Марiя

КЗО СЗШ № 54, 6-Г, м. Дніпро


Коваленко Злата

КЗО СЗШ №54, 1-Б, м. Дніпро


Ромащенко Марія Романівна

СЗШ №54, 3-А, м. Дніпро


Послєдова Аніта Денисівна

10-Б, СЗШ №9, м. Павлоград


Олександра Загреба

3-А, КЗО СЗШ №54, м. Дніпро


Маркіна Єлина Ігорівна

9-Б, СЗШ №9, м. Павлоград


 

 Горлова Анна Миколаївна

2-В, СЗШ №19, м. Павлоград


Горлова Софія Миколаївна

2-В, СЗШ № 19, м. Павлоград


Хаймик Ксенія Андріївна

4-Б, СЗШ №54, м. Дніпро


Мальцев В’ячеслав Олександрович

3-І, КЗО (ССЗШ) №22, м. Дніпро


Прудка Євгенія Євгенівна

8-А, СЗШ №19, м. Павлоград


Бойко Катерина Сергіївна

2-Б, СЗШ №39, м. Дніпро


Покотиленко Єлизавета Дмитрівна

СЗШ №54, 2-Г, м. Дніпро


Корота Анфіса Віталіївна

КЗО СЗШ №34, 4-А, м. Дніпро


Борисенко Ірина Олексіївна

Школа №55 Інформаційно-технологічного профілю, 7-А, м. Дніпро


Гришанова Марія Олександрівна

СЗШ №54, 2-Г, м. Дніпро


Бріт Єва Володимирівна

СЗШ №54, 2-Г, м. Дніпро


Колєснікова Марія Олександрівна

СЗШ №19, 2-Б, м. Павлоград

Допоможіть покращити процес
організації харчування