Конкурс малюнка

ТОВ «КонтрактПродрезерв 5» приємно дивує школярів різноманітними цікавими заходами на кулінарну тематику. Один з таких — конкурс малюнка «Моя улюблена страва». Умови змагання прості та зрозумілі дітям різного віку.

Все, що потрібно для участі — намалювати яскравий кольоровий малюнок у відповідності до поданої тематики. А саме — зобразити улюблене блюдо, використовуючи доступні художні засоби. Оцінює роботу дітей професійне журі.

Переможці отримують безкоштовні обіди від ТОВ «КонтрактПродрезерв 5» — як завжди смачні та корисні.

Діти беруть участь в конкурсі з величезним задоволенням. Завзято виявляють креативність, реалізуючи оригінальні творчі ідеї. Обирати кращі роботи доводиться з більш ніж 200 малюнків.

Кожного разу ми переконуємося в тому, що всі діти талановиті. Потрібно тільки своєчасно спрямувати їх талант у потрібне русло.

Нехай всім щастить у конкурсах від ТОВ «КонтрактПродрезерв 5»!