ТОВ «Контракт Продрезерв 5» має багаторічний досвід організації харчування в пришкільних літніх таборах.

Компанія докладає максимум зусиль для того, щоб в шкільних таборах сніданки, обіди і полуденки були повноцінними і якісними. Для них організовано триразове харчування — сніданок, обід і полуденок. Харчування в літніх пришкільних таборах є збалансованим і різноманітним. Розмір порції залежить від вікової групи, до якої належить дитина.

Хочеться відзначити, що сніданок — найкорисніший прийом їжі, який ні в якому разі не можна пропускати, тому він займає почесне перше місце.

З ранку діткам пропонуються страви з м’яса, риби, печінки, яєць, різноманітні каші, вітамінні салати зі свіжих сезонних овочів, бутерброди з маслом, сиром. Особливу увагу батьків звертаємо на каші, вони і вдома повинні бути обов’язковою складовою меню. Справа в тому, що каші містять складні вуглеводи, які засвоюються організмом поступово, повільно. Як наслідок — дитина довгий час залишається ситою і задоволеною. Це особливо корисно для дітей у літньому таборі, адже після сніданку в їх розкладі активні заняття.

Награвшись і набігавшись дітлахи з особливим задоволенням поспішають на обід. Обід дитини складається з закуски або салату із свіжих овочів (помідорів, огірків, капусти, моркви), першої страви, другої страви з м’яса, птиці або риби, з гарнірів — овочі, макарони, обов’язковим є напій. М’ясо дуже важливе в дитячому раціоні. Адже саме воно бере активну участь у формуванні червоних клітин крові — еритроцитів, чудово підвищує гемоглобін, а це, в першу чергу, енергія.

Полуденок , як і повинно бути — «неважкий» — молочні напої, сирні страви, випічка власного виробництва, фрукти.

ПОДИВИТИСЬ МЕНЮ НА 2022 РІК ДЛЯ ЛІТНІХ ТАБОРІВ

Допоможіть покращити процес
організації харчування