Сучасна лінія роздачі гарячого харчування у школі м. Першотравеньска облаштована за принципом «шведського столу». Під час перебування у навчальному закладі учні, батьки, вчителі мають змогу пообідати або перекусити, обираючи страви за смаком.

Меню лінії різноманітне. Кожного дня на вибір кілька видів гарнірів: каші розсипчасті та з овочами; макаронні вироби; картопля, приготована в різний спосіб (пюре, тушкована, запечена тощо).

М’ясні та рибні страви включають: шашлички та відбивні з курячого філе, котлети, биточки, ковбаски. Кожен день в наявності страви с овочів (свіжі по сезону в натуральному вигляді, тушковані, у скіладі вітамінних салатів). Доповнює гарячі основні страви свіжа випічка із різноманітною начинкою: булочки, пиріжки, рулетки, кекси, корисні десерти, бургери. Серед напоїв компоти із свіжих/заморожених ягід та фруктів, чай, сік.

Страви готуються на харчоблоці школи, подаються гарячими. Обов’язковою є відповідність приготування затвердженим технологічним картам, санітарним нормам, рекомендаціям дієтологів, вимогам чинного законодавства та дослідженням Українського науково-дослідного інституту харчування. Меню періодично оновлюється з урахуванням попиту, сезонності, необхідної кількості основних харчових речовин і калорійності добового раціону різних вікових груп учнів.

Штат кухарів та обслуговуючого персоналу комплектується достатньою кількістю працівників необхідної кваліфікації з великим досвідом роботи в сфері організації громадського харчування, в тому числі у навчальних закладах.

Багато уваги приділяється облаштуванню приміщення в якому розташована лінія. Над оформленням дизайну інтер’єра працюють талановиті фахівці, обирається цікава тематика, використовується приємна кольорова гамма, сучасні меблі та відповідний декор. Діти відвідують буфет із задоволенням адже тут можна не тільки смачно поїсти але й провести час у позитивній атмосфері.

На сьогодні у м. Першотравенськ встановлено 1 сучасну лінію роздачі гарячого харчування:

В школі № 5.

Всі роботи з дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».