Обіди для учнів 1-4 класів пільгових категорій, які відвідують групи подовженого дня (ГПД) в школах м. Новомосковська, оплачуються за рахунок коштів міського бюджету.

Харчування здійснюється на підставі двотижневого тендерного меню, розробленого та затвердженого спеціальною робочою групою на рік. Кухарі ТОВ «Контракт Продрезерв 5» готують обіди у чіткій відповідності до тендерного меню, забезпечуючи дітей якісними, смачними та корисними стравами.

МЕНЮ ОБІДІВ ДЛЯ УЧНІВ 1-4 класів ГПД ВКЛЮЧАЄ:

• Перші страви: суп картопляний з гречкою, борщ зі сметаною, суп картопляний з горохом, суп картопляний з макаронними виробами, розсольник та інші.
  • Гарніри: каша гречана, каша вівсяна, каша ячнева, картопляне пюре/картопля тушкована або відварна, тощо.
  • М’ясні та рибні страви: Котлети січені з курячого мяса, бефстроганов з курячого філе, гуляш зі свинини, тощо.
  • Салати та овочеві страви: салат з капусти, салат з буряків, овочі натуральні або у складі вітамінних салатів.
  • Напої: компот зі свіжих/заморожених фруктів або сухофруктів, чай з лимоном та цукром, тощо.
  • Свіжий пшеничний хліб.

Всі страви готуються на харчоблоці школи досвідченими кухарями. Для приготування використовуються виключно високоякісні продукти. Організація харчування в школах м. Новомосковська контролюється на кожному етапі виробничого процесу.

Компанія «Контракт Продрезерв 5» забезпечує зворотний зв’язок та оперативне реагування на звернення батьків, вчителів, учнів з питань, які стосуються організації харчування.

Як звернутись до ТОВ «Контракт Продрезерв 5» можна дізнатися тут

ПОДИВИТИСЬ МЕНЮ 2020