Обіди для учнів пільгових категорій, які відвідують групи подовженого дня (діти-сироти; діти, батьки яких є учасниками АТО; діти з багатодітних сімей та інші в школах м. Дніпра, оплачуються за рахунок коштів міського бюджету.

Харчування здійснюється на підставі двотижневого тендерного меню 2021, розробленого та затвердженого спеціальною робочою групою на рік. До складу робочої групи увійшли: лікар-алерголог, лікар-гастроентеролог, лікар-педіатр, лікар-дієтолог, технолог, завідувачі дитсадками, директори шкіл, голова батьківської ради при міському голові, представник Держпродспоживслужби.

Кухарі ТОВ «Контракт Продрезерв 5» готують обіди у чіткій відповідності до тендерного меню, затвердного на 2021 рік, забезпечуючи дітей якісними, смачними та корисними стравами.

МЕНЮ 2021 ОБІДІВ (ГПД) ДЛЯ УЧНІВ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ВКЛЮЧАЄ:

• Перші страви: суп картопляний з гречкою, борщ український зі сметаною, суп картопляний з горохом, суп польовий зі сметаною, суп овочевий зі сметаною, розсольник та інші.
  • Гарніри: каша гречана розсипчаста, каша пшоняна або перлова, каша пшенична, відварні макарони, картопляне пюре, тощо.
  • М’ясні та рибні страви — биточки хмельницькі, котлети з курячого м’яса, кнелі рибні припущені з вершковим маслом, печінкові оладки, тощо.
  • Салати та овочеві страви: капуста тушкована, овочі в натуральному вигляді (по сезону), салат зі свіжої білоголової капусти з кукурудзою, бурякова ікра, салат з відварних буряків, тощо.
  • Десерт: пудинг з сиру кисломолочного, свіжі фрукти або яблука запечені, запіканка з кисломолочного сиру, випічка із різноманітною начинкою.
  • Напої: компот із заморожених фруктів або сухофруктів, чай з лимоном та цукром, тощо.
  • Перепічку або хліб

Всі страви готуються на харчоблоці школи досвідченими кухарями. Для приготування використовуються виключно високоякісні продукти. Організація харчування в школах м. Дніпра контролюється на кожному етапі виробничого процесу.

Компанія «Контракт Продрезерв 5» забезпечує зворотний зв’язок та оперативне реагування на звернення батьків, вчителів, учнів з питань, які стосуються організації харчування.

Як звернутись до ТОВ «Контракт Продрезерв 5» можна дізнатися тут

подивитись меню на 2021 рікГПД, пільговики