Обіди для учнів пільгових категорій (ГПД I і II категорії), які відвідують групи подовженого дня (діти-сироти; діти, батьки яких є учасниками АТО; діти з багатодітних сімей та інші, детальна інформація в школах м. Дніпра, оплачуються за рахунок коштів міського бюджету.

Харчування здійснюється на підставі двотижневого тендерного меню, розробленого та затвердженого спеціальною робочою групою на рік. Кухарі ТОВ «Контракт Продрезерв 5» готують обіди у чіткій відповідності до тендерного меню, забезпечуючи дітей якісними, смачними та корисними стравами.

МЕНЮ ОБІДІВ ДЛЯ УЧНІВ I та II КАТЕГОРІЇ ГПД ВКЛЮЧАЄ:

• Перші страви: суп картопляний з гречкою, борщ український зі сметаною, суп картопляний з горохом, суп польовий зі сметаною, суп овочевий зі сметаною, розсольник та інші.
  • Гарніри: каша гречана розсипчаста, каша пшоняна або перлова, каша пшенична, відварні макарони, картопляне пюре, тощо.
  • М’ясні та рибні страви (для I категорії ГПД) — биточки хмельницькі, котлети з курячого м’яса, кнелі рибні припущені з вершковим маслом, печінкові оладки, тощо.
  • Салати та овочеві страви: капуста тушкована, овочі в натуральному вигляді (по сезону), салат зі свіжої білокачанної капусти з зеленим горошком, бурякова ікра, салат з відварних буряків, тощо.
  • Десерт (для I категорії ГПД): пудинг з сиру кисломолочного, свіжі фрукти або яблука запечені з цукром, запіканка з кисломолочного сиру, випічка із різноманітною начинкою.
  • Напої: компот зі свіжих/заморожених фруктів або сухофруктів, чай з лимоном та цукром, тощо.
  • Перепічку або хліб

Всі страви готуються на харчоблоці школи досвідченими кухарями. Для приготування використовуються виключно високоякісні продукти. Організація харчування в школах м. Дніпра контролюється на кожному етапі виробничого процесу.

Компанія «Контракт Продрезерв 5» забезпечує зворотний зв’язок та оперативне реагування на звернення батьків, вчителів, учнів з питань, які стосуються організації харчування.

Як звернутись до ТОВ «Контракт Продрезерв 5» можна дізнатися тут

ПОДИВИТИСЬ МЕНЮ 1 КАТЕГОРІЇ 2020