Вищі Навчальні Заклади

Комплексна організація харчування у вищих навчальних закладах Дніпра забезпечує студентів, викладачів, працівників, гостей ВНЗ корисними, смачними стравами на будь-який смак.

Страви готуються безпосередньо на харчоблоках закладів, які обслуговуються, відповідно до технологічних карт, з дотриманням санітарних норм, рекомендацій дієтологів, вимог чинного законодавства та досліджень Українського науково-дослідного інституту харчування. Підприємство використовує тільки високоякісні продукти.

Ми враховуємо європейський досвід та сучасні вимоги щодо організації громадського харчування. Впроваджуємо нові стандарти. Облаштовуємо у ВНЗ лінії роздачі гарячого харчування з різноманітним меню, яке враховує смакові вподобання широкого кола споживачів. Його створенням та затвердженням займаються досвідченні фахівці – дієтологи, технологи, лікарі.

Щоденно в меню ліній представлені різноманітні перші страви: супи, борщі. Серед гарнірів розсипчасті каші, картопля відварна, запечена або тушкована, овочеве рагу, вареники тощо. Страви з м’яса, птиці та риби представлені котлетами запеченими або припущеними, тефтелями, відбивними та шашличками з курячого філе. Кожного дня у меню вітамінні салати, овочі різні свіжі або квашені по сезону. На вибір пропонується борошняні кулінарні вироби власного виробництва із різноманітною начинкою. Серед солодких страв та напоїв — компоти або киселі зі свіжих, заморожених або сушених плодів та ягід, чаї, соки без додавання цукру.

Сучасні лінії роздачі гарячого харчування, організовані за принципом шведського столу з обов’язковою видачею страв працівником харчоблоку. Можна обрати страви до смаку. Учні, вчителі та гості вищого навчального закладу мають змогу комплексно пообідати або перекусити. Завітати до їдальні можна у зручний час. Їжа завжди тепла, гарно смакує та апетитно виглядає.

Компанія «Контракт Продрезерв 5» має багаторічний досвід організації комплексного харчування у навчальних закладах. Сучасні лінії роздачі гарячого харчування з великим асортиментом різноманітних страв вже успішно працюють у навчальних закладах Дніпра, Першотравенська, Павлограда та Кривого Рогу.

ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ?

Зверніться до представника ТОВ «Контракт Продрезерв 5» за телефоном гарячої лінії +38097 001 12 01 з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17.00 із запитом про необхідність комплексної організації харчування у ВНЗ м. Дніпро, Новомосковськ, Кривий Ріг, Першотравенськ або Павлоград. Зазначте назву учбового закладу, назву населеного пункту та кількість учнів.

Протягом дня наші фахівці підготують анкету з переліком страв, та нададуть подальші інструкції, дотримуючись яких можна буде продовжити співпрацю.