ДРУГІ СНІДАНКИ

Пропонуємо батькам доповнити щоденний раціон харчування малюків у закладах дошкільної освіти та 1-4 класах закладів загальної середньої освіти  смачними та корисними другими сніданками.

Тільки подивіться, які апетитні страви та напої запропоновані для покращення опірності організму вірусам та підвищення імунітету. Всі вони готуються на харчоблоках шкіл та дитячих садочків.

 • Печиво вівсяне

Є джерелом рослинних білків, корисних жирів, каротину, клітковини і вітамінних сполук. Покращує роботу кишківника, знижує рівень цукру і холестерину в крові.

 • Йогурт питний з гранолою

Гранола багата на вітаміни, магній, цинк, залізо, жирні кислоти, мікроелементи, калій, які зміцнюють імунітет, позитивно впливають на роботу всього організму. Містить пробіотики, які покращують роботу шлунково-кишкового тракту.

 • Фреш яблучно-морквяний

Морква – найкращий природний імуномоделятор. Вона багата на каротин, містить вітаміни групи В, РР, Е, К, С, D, нікотинову і пантотенову кислоти, магній, фосфор, кобальт, мідь, калій, залізо та інші мінерали і речовини. Свіжовичавлений сік дозволяє швидше і краще засвоювати корисні речовини.

 • Горіхи (волоський, арахіс, мигдаль)

Мінерали, вітаміни, мікроелементи, якими багаті горіхи, зміцнюють організм дитини. Арахіс містить вітаміни групи А, В, D, Е, РР, допомагає синтезувати гемоглобін та еритроцити. Волоські горіхи насичують корисними жирними кислотами, білками і магнієм. Мигдаль корисний для серця і судин.

 • Ряжанка

Містить бактерії-пробіотики, які оздоровлюють мікрофлору кишківника і нормалізують травні процеси, допомагають посилити імунітет дитини. Є цінним джерелом легкозасвоюваних амінокислот і жирів, а також білка.

 • Фреш морквяно-апельсиновий

Сік зміцнює організм, підвищуює його опірність вірусам. Морква допомагає організму протистояти шкідливим мікроорганізмам. Апельсини – цінне джерело вітаміну С, фолієвої кислоти і калію.

 • Курага

Допомагає зміцнити організм, посилити опірність вірусам, а ще виводить з організму шкідливі речовини, поліпшує роботу серця, покращує перистальтику кишківника.

 • Фреш яблучно-апельсиновий

Допомагає підтримувати здоров’я кісток та зубів, бере участь в синтезі білків, позитивно впливає на згортання крові і метаболізм, нормалізує роботу нервової системи, корисний для імунітету та серцево-судинної системи.

 • Фініки

Дуже корисні для зміцнення організму та покращення імунітету. При регулярному вживанні покращують мікрофлору та роботу кишківника.

 • Фреш яблучно-банановий

Відіграє важливу роль у зміцненні імунітету. Банани містять клітковину, вітаміни B6 і C, а також калій, магній, мідь і марганець. У яблуках велика кількість вітамінів та антиоксидантів, які позитивно впливають на організм в цілому.

 • Кефір з гранолою

У кефірі містяться пробіотики, які поліпшують роботу шлунково-кишкового тракту, що позитивно впливає на імунітет дитини.

 • Родзинки

Надзвичайно ефективні, коли мова йде про зміцнення дитячого організму в природній спосіб. Містять антиоксиданти, зокрема олеанолову кислоту, яка не руйнується під дією вільних радикалів, а отже, зміцнює весь організм.

 • Кефір

Покращує травлення, нормалізує кислотний баланс, поліпшує мікрофлору кишківника, допомагає усунути запальні процеси у травній системі. Підвищує захисні сили організму — зміцнює імунітет.

Замовити другі сніданки для вашого учбового закладу (класу чи групи у дитячому садку) можна за телефоном (097) 001 12 01 (Viber, WhatsApp, Telegram) (пн.-пт. З 8 до 17 години).

ПОДИВИТИСЬ МЕНЮ ⇒ ДРУГІ СНІДАНКИ

Допоможіть покращити процес
організації харчування