Сніданки для учнів 5-11 класів пільгової категорії (діти-сироти; діти, батьки яких є учасниками АТО; діти з багатодітних сімей та інші в школах м. Дніпра є безкоштовними (оплачуються за рахунок коштів міського бюджету). Харчування здійснюється на підставі тендерного меню, розробленого та затвердженого спеціальною робочою групою на рік.

Кухарі ТОВ «Контракт Продрезерв 5» готують сніданки у чіткій відповідності до тендерного меню, забезпечуючи дітей якісними, смачними та  корисними стравами.

Двотижневе меню розроблене з урахуванням вікової категорії дітей (від 10 років), з дотриманням норм, рекомендацій дієтологів, вимог законодавства, досліджень Українського науково-дослідного інституту харчування.

Харчування здійснюється на підставі двотижневого тендерного меню 2021, розробленого та затвердженого спеціальною робочою групою на рік. До складу робочої групи увійшли: лікар-алерголог, лікар-гастроентеролог, лікар-педіатр, лікар-дієтолог, технолог, завідувачі дитсадками, директори шкіл, голова батьківської ради при міському голові, представник Держпродспоживслужби.

Кухарі ТОВ «Контракт Продрезерв 5» готують страви у чіткій відповідності до тендерного меню, затвердного на 2021 рік, забезпечуючи дітей якісними, смачними та корисними стравами. Сніданки різноманітні, збалансовані за фізіологічними нормами.

МЕНЮ 2021 СНІДАНКІВ ДЛЯ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ВКЛЮЧАЄ:

  • Овочеві страви: овочі у свіжому вигляді або консервовані (по сезону), салат з буряків та яблук, салат з білоголової капусти з зеленим горошком або тушкована капуста, салат з квашеної капусти.
  • Страви з м’яса та риби: філе куряче, тушковане в сметані з куркумою; свинні котлетки, запечені з соусом бешамель під сирною скоринкою; смажене куряче філе, рибні биточки та ковбаски, тощо.
  • Гарніри: гречана розсипчаста каша, картопляне пюре, картопляний гратен, картопля, запечена по-селянськи з кунжутом, рис розсипчастий з овочами тощо.
  • Напої: компот зі свіжих/заморожених фруктів або сухофруктів, чай з лимоном та цукром, какао з молоком, тощо.
  • Перепічку або хліб.

Всі страви готуються на харчоблоці школи досвідченими кухарями. Для приготування використовуються виключно високоякісні продукти. Організація харчування у школах м. Дніпра контролюється на кожному етапі виробничого процесу.

ДОДАТКОВЕ ХАРЧУВАННЯ

Батьки, зацікавлені у посиленні харчування своєї дитини в школі, можуть доповнити її раціон та замовити додаткове харчування (доповнення до бюджетного харчування, перекус між обідом і сніданком, полуденок). Як саме це можна зробити дізнайтеся тут

Компанія «Контракт Продрезерв 5» також забезпечує зворотний зв’язок та оперативне реагування на звернення батьків, вчителів, учнів з питань, які стосуються організації харчування.

Як звернутись до ТОВ «Контракт Продрезерв 5» можна дізнатися тут

Подивитись меню на 2021 рік5-11 класи, пільговики (сніданки)

Допоможіть покращити процес
організації харчування