Сніданки для учнів 5-11 класів пільгової категорії (діти-сироти; діти, батьки яких є учасниками АТО; діти з багатодітних сімей та інші в школах м. Дніпра є безкоштовними (оплачуються за рахунок коштів міського бюджету). Організація харчування здійснюється на підставі чотиритижневих сезонних меню, розроблених кваліфікованими технологами, лікарем гастроентерологом, лікарем-педіатром, лікарем-дієтологом.

Кухарі ТОВ «Контракт Продрезерв 5» готують сніданки у чіткій відповідності до чотиритижневого сезонного меню, забезпечуючи дітей якісними, смачними та  корисними стравами.

Чотиритижневі сезонні меню розроблені з урахуванням вікових груп дітей (від 6 до 11 років, від 11 до 14 років, від 14 до 18 років), з дотриманням норм згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021р. №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», рекомендацій дієтологів, вимог законодавства. Меню отримали експертні висновки Державного біотехнологічного університету.  А також погоджені Держпродспоживслужбою. Кухарі ТОВ «Контракт Продрезерв 5» готують страви у чіткій відповідності до тендерних чотиритижневих сезонних меню, затверджених на 2022 рік, забезпечуючи дітей якісними, смачними та корисними стравами. Сніданки різноманітні, збалансовані за фізіологічними нормами.

МЕНЮ 2022 СНІДАНКІВ ДЛЯ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ВКЛЮЧАЄ:

• Овочеві страви: овочі різні свіжі або квашені (по сезону), різноманітні салати з овочів (салат з буряків та яблук, салат «Вітамінний», салат з білоголової капусти з зеленим горошком, салат з морквою з сиром твердим тощо).
  • Страви з яєць: різноманітні омлети, пряженя гуцульська тощо.
  • Страви з птиці та риби:к отлети з курячого м’яса запечені, припущені, філе куряче, тушковане в сметанному соусі з куркумою, рис «Паелья» з філе курячим, фрикадельки припущені, кебаб з сиром кисломолочним тощо; риба запечена, припущена, кнелі рибні припущені, риба, тушкована в томаті з овочами.
  • Гарніри: каша гречана з овочами, картопляне пюре, картопляний гратен, картопля, запечена по-селянськи з кунжутом, рис розсипчастий з овочами, квасоля з солодким перцем тощо.
  • Страви з молока та молочних продуктів: запіканка або пудинг з сиру кисломолочного, сирники з морквою тощо.
  • Напої: сік без додавання цукру, чай, какао на молоці, йогурти, кефір тощо.
  • Різноманітні сезонні фрукти.

Всі страви готуються на харчоблоці школи досвідченими кухарями. Для приготування використовуються виключно високоякісні продукти. Організація харчування у школах м. Дніпра контролюється на кожному етапі виробничого процесу.

ДОДАТКОВЕ ХАРЧУВАННЯ

Батьки, зацікавлені у посиленні харчування своєї дитини в школі, можуть доповнити її раціон та замовити додаткове харчування (доповнення до бюджетного харчування, перекус між обідом і сніданком, полуденок). Як саме це можна зробити дізнайтеся тут

Компанія «Контракт Продрезерв 5» також забезпечує зворотний зв’язок та оперативне реагування на звернення батьків, вчителів, учнів з питань, які стосуються організації харчування.

Як звернутись до ТОВ «Контракт Продрезерв 5» можна дізнатися тут

Подивитись меню на 2022 рік5-11 класи, пільговики (сніданки)