4 прийому їжі, діти 4-6(7) років

Чотиритижневі сезонні меню для організації чотириразового харчування в КЗДО на 2022 рік передбачає сніданок, обід, підвечірок та вечерю. Розроблене з урахуванням вікової групи дітей (4-6(7) років) з дотриманням вимог  Постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», рекомендацій дієтологів, вимог законодавства та досліджень Українського науково-дослідного інституту харчування. Комплексна організація харчування в дитячих садках Дніпра компанією «Контракт Продрезерв 5» дозволяє щоденно забезпечувати діток якісними, корисними та смачними стравами.

Чотиритижневі сезонні меню для організації чотириразового харчування розроблені кваліфікованими технологами, лікарем-алергологом, лікарем-гастроентерологом, лікарем-педіатром, лікарем-дієтологом, з урахуванням пропозицій завідувачів дитсадками, батьків, а також погоджені Держпродспоживслужбою та мають експертний висновок Державного біотехнологічного університету.

Кожна страва з меню для дитячих садків Дніпра на 2022 рік збалансована за смаком, має привабливий зовнішній вигляд та аромат. Страви готуються за технологіями, сприятливими для шлунково — кишкового

  • На сніданок та вечерю дітям пропонуються овочі різні та свіжі фрукти по сезону. Страви з яєць, птиці, молока та молочних продуктів. Гарніри з круп, бобових, макаронних виробів. Серед напої чай, какао на молоці, кефір, йогурт, сік без додавання цукру.
  • Обід передбачає смачні перші страви. Другі страви з м’яса, птиці, морської риби. Гарніри з круп, бобових, макаронних виробів, з картоплі та овочів. Солодкі страви представлені вітамінними компотами та кисілями зі свіжих, заморожених або сушених плодів та ягід.
  • Підвечірок — це легкий перекус, який складає 5-10% від добової калорійності (105-210Ккал). Склад підвечірків для ЗДО чітко визначений  Додатком 2 до Постанови КМУ від 24.03.2021р. №305. Діткам пропонуються овочі, фрукти свіжі та сушені, молоко або молочні продукти, борошняні кулінарні вироби.

Діти з’їдають все із задоволенням, адже меню для дитсадків Дніпра у 2022 році розроблене із урахуванням їхніх смакових вподобань. Чудовим апетитом малеча також завдячує натхненній праці професійних кухарів, що готують для них кожного дня з любов’ю.

ТОВ «Контракт Продрезерв 5» організовує гаряче харчування в дитячих садах комплексно – закуповує та розподіляє харчові продукти, здійснює доставку, приготування їжі відбувається на харчоблоці об’єкта, що обслуговується. Використовуються виключно високоякісні харчові продукти. Організація  гарячого харчування у КЗДО Дніпра контролюється на кожному етапі виробничого процесу.

Подивитись меню КЗДО 2022 рік   ⇒ 4-х разове харчування, 4-6 (7)рр.

Допоможіть покращити процес
організації харчування