Двотижневе меню для дитячих садків передбачає сніданок, обід, полуденок та вечерю. Розробляється з урахуванням вікової категорій дітей (3-6 року життя) з дотриманням: норм, рекомендацій дієтологів, вимог законодавства та досліджень Українського науково-дослідного інституту харчування.

Комплексна організація харчування в дитячих садках Дніпра компанією «Контракт Продрезерв 5» дозволяє щоденно забезпечувати діток якісними, корисними та смачними стравами.

Перелік страв розробляється та затверджується спеціальною комісією в яку входять: лікар-алерголог, лікар-гастроентеролог, лікар-педіатр, лікар-дієтолог, інженер-технолог, завідувачі дитсадками, директора шкіл, голова батьківської ради при міському голові, представник Держпродспоживслужби.

Кожна страва з меню дитячих садочків м. Дніпро збалансована за смаком, має привабливий зовнішній вигляд та аромат. Блюда готуються за технологіями, сприятливими для шлунково — кишкового тракту дитини (тушкування, варіння, припускання, запікання).

• На сніданок дітям пропонуються поживні та легкі страви з яєць, каші на молоці, овочі по сезону, хліб з вершковим маслом, солодкий чай.
  • Обід складається з перших і других гарячих страв: яскравий запашний борщ, інші супи, розсипчасті каші з овочами, ніжне картопляне пюре, котлетки та тефтельки з м’яса або риби, звичайно ж, овочі по сезону, напої з ягід та фруктів.
  • Полуденок включає легкі смачні страви з сиру, випічку, каші на молоці, оладки або млинці з повидлом. Вони швидко поповнюють сили для активного проведення часу протягом другої половини дня. Корисні напої полуденка представлені кисілем із свіжих чи заморожених фруктів та ягід, какао, чаєм.
  • На вечерю діткам пропонуються тушковані або свіжі овочі по сезону, страви з м’яса чи риби, кондитерські вироби.

Діти з’їдають все із задоволенням, адже меню розроблене із урахуванням їхніх смакових вподобань. Чудовим апетитом малеча також завдячує натхненній праці професійних кухарів, що готують для них кожного дня з любов’ю.

ТОВ «Контракт Продрезерв 5» організовує харчування в дитячих садах комплексно – закуповує та розподіляє продукти, здійснює доставку, приготування їжі відбувається на харчоблоці об’єкта, що обслуговується. Використовуються виключно високоякісні продукти. Організація  харчування у ДНЗ Дніпра контролюється на кожному етапі виробничого процесу.

ПОДИВИТИСЬ МЕНЮ 2020