4 прийому їжі, діти 3-6 років

Двотижневе меню для КЗДО 2021 року передбачає сніданок, обід, полуденок та вечерю. Розроблене з урахуванням вікової категорій дітей (3-6 року життя) з дотриманням: норм, рекомендацій дієтологів, вимог законодавства та досліджень Українського науково-дослідного інституту харчування.

Комплексна організація харчування в дитячих садках Дніпра компанією «Контракт Продрезерв 5» дозволяє щоденно забезпечувати діток якісними, корисними та смачними стравами.

Перелік страв розроблений та затверджений спеціальною комісією в яку увійшли: лікар-алерголог, лікар-гастроентеролог, лікар-педіатр, лікар-дієтолог, технолог, завідувачі дитсадками, директора шкіл, голова батьківської ради при міському голові, представник Держпродспоживслужби.

Кожна страва з меню для дитячих садків Дніпра 2021 збалансована за смаком, має привабливий зовнішній вигляд та аромат. Блюда готуються за технологіями, сприятливими для шлунково — кишкового тракту дитини (тушкування, варіння, припускання, запікання).

• На сніданок дітям пропонуються поживні та легкі страви з яєць, каші на молоці, овочі по сезону, хліб з вершковим маслом, солодкий чай.
  • Обід складається з перших і других гарячих страв: яскравий запашний борщ, інші супи, розсипчасті каші з овочами, ніжне картопляне пюре, котлетки та тефтельки з м’яса, звичайно ж, овочі по сезону, напої з ягід та фруктів.
  • Полуденок включає легкі смачні страви з сиру, випічку, каші на молоці, оладки або млинці з повидлом. Вони швидко поповнюють сили для активного проведення часу протягом другої половини дня. Корисні напої полуденка представлені кисілем із свіжих чи заморожених фруктів та ягід, какао, чаєм.
  • На вечерю діткам пропонуються тушковані або свіжі овочі по сезону, страви з м’яса чи риби, кондитерські вироби.

Діти з’їдають все із задоволенням, адже меню для дитсадків Дніпра у 2021 році розроблене із урахуванням їхніх смакових вподобань. Чудовим апетитом малеча також завдячує натхненній праці професійних кухарів, що готують для них кожного дня з любов’ю.

ТОВ «Контракт Продрезерв 5» організовує харчування в дитячих садах комплексно – закуповує та розподіляє продукти, здійснює доставку, приготування їжі відбувається на харчоблоці об’єкта, що обслуговується. Використовуються виключно високоякісні продукти. Організація  харчування у КЗДО Дніпра контролюється на кожному етапі виробничого процесу.

Подивитись меню КЗДО 2021 рік   ⇒ 4-х разове харчування, 3-6 рр.