3 прийому їжі, діти 3-6 років

Триразовий прийом їжі для дитячих садків передбачає: сніданок, обід та полуденок. Двотижневе меню для КЗДО 2021 року відповідає сучасним вимогам — є раціональним і збалансованим за фізіологічними нормами. В рецептурах зменшений вміст цукру і жирів.

Меню для дитячих садків Дніпра 2021 розроблене з урахуванням вікової категорії дітей (3-6 року життя) з дотриманням норм, рекомендацій дієтологів, вимог законодавства та досліджень Українського науково-дослідного інституту харчування.

Комплексна організація харчування в дитячих садках Дніпра компанією «Контракт Продрезерв 5» дозволяє щоденно забезпечувати діток якісними, корисними та смачними стравами.

Комплекси розроблені та затверджені спеціальною комісією до складу якої війшли: лікар-алерголог, лікар-гастроентеролог, лікар-педіатр, лікар-дієтолог, інженер-технолог, завідувачі дитсадками, директора шкіл, голова батьківської ради при міському голові, представник Держпродспоживслужби.

  • На сніданок дітям пропонуються страви, багаті на вуглеводи та білки (оладки, каша на молоці, омлет, лапша). У меню присутні сезонні овочі – свіжі або тушковані. Обов’язковою складовою є хліб з вершковим маслом.
  • Обід передбачає смачні перші страви. Другі страви представлені рибними тефтельками або кнелями у ніжному сметанно-томатному соусі, фрикадельками з яловичини, лінивими голубцями. З гарнірів слід відзначити розсипчасту гречану кашу, тушковані овочі, картопляне пюре. Корисні напої представлені вітамінним кисілем, компотами.
  • Полуденок – найочікуваніший прийом їжі для багатьох діток. Адже після денного сну вони мають змогу поласувати десертом з яблук чи гарбуза, оладками, сирниками, пиріжками з солодкою начинкою, сирно-морквяним пудингом зі сметанним соусом, свіжими або запеченими яблуками з цукром.

Завдяки  оновленому меню для дитсадків Дніпра у 2021 році страви стали більш привабливими, ароматними, стали смачнішими. Свідченням цього є пусті тарілки та гарний настрій малечі. В цьому також є заслуга професійних кухарів, які готують для дітей з любов’ю, спираючись на профільні знання, багаторічний досвід та майстерність.

ТОВ «Контракт Продрезерв 5» організовує харчування в дитячих садах комплексно — закуповує та розподіляє продукти, здійснює доставку. Приготування їжі відбувається на харчоблоці об’єкта, що обслуговується. Використовуються виключно високоякісні продукти. Організація  харчування у КЗДО Дніпра контролюється  на кожному етапі виробничого процесу.

Подивитись меню КЗДО 2021 рік   ⇒ 3-х разове харчування, 3-6 рр.

Допоможіть покращити процес
організації харчування