3 прийому їжі, діти 4-6 (7) років

Триразовий прийом їжі для дитячих садків передбачає: сніданок, обід та вечерю. Чотиритижневе сезонне меню для КЗДО 2022 року відповідає сучасним вимогам — є раціональним і збалансованим за фізіологічними та натуральними нормами. В рецептурах страв зменшений вміст цукру і жирів згідно з вимогами Постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

Меню для організації харчування вихованців дитячих садків м. Дніпра на 2022 рік розроблено з урахуванням вікової групи дітей (4-6(7) років) з дотриманням норм, рекомендацій дієтологів, вимог законодавства та досліджень Українського науково-дослідного інституту харчування.

Комплексна організація гарячого харчування в дитячих садках м. Дніпра компанією «Контракт Продрезерв 5» дозволяє щоденно забезпечувати діток якісними, корисними та смачними стравами.

Чотиритижневі сезонні меню для організації триразового харчування розроблені кваліфікованими технологами, лікарем-алергологом, лікарем-гастроентерологом, лікарем-педіатром, лікарем-дієтологом, з урахуванням пропозицій завідувачів дитсадками, батьків, а також погоджені Держпродспоживслужбою та мають експертний висновок Державного біотехнологічного університету.

  • На сніданок та вечерю дітям пропонуються овочі різні та свіжі фрукти по сезону. Страви з яєць, птиці, молока та молочних продуктів. Гарніри з круп, бобових, макаронних виробів. Серед напої чай, какао на молоці, кефір, йогурт, сік без додавання цукру.
  • Обід передбачає смачні перші страви. Другі страви з м’яса, птиці, морської риби. Гарніри з круп, бобових, макаронних виробів, з картоплі та овочів. Солодкі страви представлені вітамінними компотами та кисілями зі свіжих, заморожених або сушених плодів та ягід.

Завдяки  оновленому меню для дитсадків Дніпра у 2022 році страви стали більш привабливими, ароматними, стали смачнішими. Свідченням цього є пусті тарілки та гарний настрій малечі. В цьому також є заслуга професійних кухарів, які готують для дітей з любов’ю, спираючись на профільні знання, багаторічний досвід та майстерність.

ТОВ «Контракт Продрезерв 5» організовує гаряче харчування в дитячих садах комплексно — закуповує та розподіляє харчові продукти, здійснює доставку. Приготування їжі відбувається на харчоблоці об’єкта, що обслуговується. Використовуються виключно високоякісні харчові продукти. Організація  харчування у КЗДО Дніпра контролюється  на кожному етапі виробничого процесу.

Подивитись меню КЗДО 2022 рік   ⇒ 3-х разове харчування, 4-6 (7)рр.

Допоможіть покращити процес
організації харчування