Сніданки для учнів 1-4 класів загальної та пільгової категорії в школах Дніпра є безкоштовними та оплачуються за рахунок коштів міського бюджету. Компанія ТОВ «Контракт Продрезерв 5» забезпечує дітей якісними, корисними та смачними стравами.

Двотижневе меню розробляється з урахуванням вікової категорії дітей (6-10 років), з дотриманням норм, рекомендацій дієтологів, вимог законодавства, досліджень Українського науково-дослідного інституту харчування. Також враховані вимоги представника Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, зауваження та пропозиції батьків.

Сніданки різноманітні, збалансовані за фізіологічними нормами. У меню для дітей молодших класів переважають страви приготовані за щадними технологіями шляхом відварювання, тушкування, запікання. Додалися нові страви, в яких перевага надана простим, але необхідним у дитячому харчуванні продуктам.

МЕНЮ СНІДАНКІВ ВКЛЮЧАЄ

• Овочеві страви: салати зі свіжих овочів, свіжі або тушковані овочі (за сезоном)
  • Страви з м’яса та риби: котлетки зі свинини, рибні ковбаски, куряче філе тушковане в сметані з куркумою, зрази з курячого м’яса і т. ін.
  • Гарніри: гречана розсипчаста каша, картопляний гратен, пюре картопляне з морквою, рис розсипчастий з овочами та. ін.
  • Напої: чай з лимоном та цукром, кисіль або компот зі свіжих та заморожених фруктів, какао з молоком.
  • Перепічка або хліб

Всі страви готуються на харчоблоці школи досвідченими кухарями. Меню до вподоби дітям, батькам, вчителям. Адже враховує не лише фізіологічні потреби учнів, але й їхні смакові вподобання. Смачно підкріпившись з ранку, діти продовжують навчання у гарному настрої, залишаються бадьорими.

ДОДАТКОВЕ ХАРЧУВАННЯ

Батьки також мають змогу посилити раціон дитини, замовивши додаткове харчування за батківські кошти (доповнення до бюджетного харчування, перекус між обідом і сніданком, полуденок). Як саме це можна зробити дізнайтес тут.

Для приготування страв використовуються виключно високоякісні продукти. Організація харчування у школах м.Дніпра контролюється на кожному етапі.

«Контракт Продрезерв 5» також забезпечує зворотний зв’язок та оперативне реагування на звернення батьків, вчителів, учнів. З питань якості харчування та обслуговування дзвоніть на Телефон гарячої лінії: +380970011201 (Viber, WhatsApp, Telegram) пн-пт, з 8 до 17 години.

ПОДИВИТИСЬ МЕНЮ СНІДАНКІВ 2020