Сніданки для учнів 1-4 класів загальної та пільгової категорії в школах Дніпра є безкоштовними та оплачуються за рахунок коштів міського бюджету.

Двотижневе меню на 2021 рік розроблене з урахуванням вікової категорії дітей (6-10 років), з дотриманням норм, рекомендацій дієтологів, вимог законодавства, досліджень Українського науково-дослідного інституту харчування.

Розробкою та затвердженням нового меню на 2021 рік для учнів 1-4 класів шкіл м. Дніпра займалась спеціальна комісія, до складу якої увійшли: лікар-алерголог, лікар-гастроентеролог, лікар-педіатр, лікар-дієтолог, технолог, директори шкіл, голова батьківської ради при міському голові, представник Держпродспоживслужби.

Компанія ТОВ «Контракт Продрезерв 5» забезпечує дітей якісними, корисними та смачними стравами, які готуються у чіткій відповідності до тендерного меню, затвердженого на 2021 рік.

Сніданки різноманітні, збалансовані за фізіологічними нормами. У меню для дітей молодших класів переважають страви приготовані за щадними технологіями шляхом відварювання, тушкування, запікання. Додалися нові страви, в яких перевага надана простим, але необхідним у дитячому харчуванні продуктам.

МЕНЮ СНІДАНКІВ 2021 ВКЛЮЧАЄ:

• Овочеві страви: різні овочі (за сезоном); салат з квашеної капусти; капуста, тушкована з картоплею; салат з буряків з бобовими; салат з білоголової капусти з зеленим горошком; салат з буряків та яблук.
  • Страви з м’яса та риби: котлети зі свинини, запечені з соусом бешамель та твердим сиром; рибні ковбаски; запечені зрази з курячого м’яса; куряче філе, запечене з твердим сиром; риба, тушкована в томаті з овочами; рибні биточки; куряче філе тушковане в сметані з куркумою і т. ін.
  • Гарніри: гречана розсипчаста каша; паста з твердим сиром; картопляний гратен; пюре картопляне з морквою; рис розсипчастий з овочами; овочеве рагу; картопля, запечена по-селянськи з кунжутом та. ін.
  • Напої: чай з лимоном та цукром, компот зі свіжих та заморожених фруктів «Вітамінка», какао з молоком; компот з сухофруктів.
  • Різноманітна перепічка з пшеничного, житнього або цільнозернового борошна.

Всі страви готуються на харчоблоці школи досвідченими кухарями. Меню до вподоби дітям, батькам, вчителям. Адже враховує не лише фізіологічні потреби учнів, але й їхні смакові вподобання. Смачно підкріпившись з ранку, діти продовжують навчання у гарному настрої, залишаються бадьорими.

ДОДАТКОВЕ ХАРЧУВАННЯ

Батьки також мають змогу посилити раціон дитини, замовивши додаткове харчування за батківські кошти (доповнення до бюджетного харчування, перекус між обідом і сніданком, полуденок). Як саме це можна зробити дізнайтес тут.

Для приготування страв використовуються виключно високоякісні продукти. Організація харчування у школах м.Дніпра контролюється на кожному етапі.

«Контракт Продрезерв 5» також забезпечує зворотний зв’язок та оперативне реагування на звернення батьків, вчителів, учнів. З питань якості харчування та обслуговування дзвоніть на Телефон гарячої лінії: +380970011201 (Viber, WhatsApp, Telegram) пн-пт, з 8 до 17 години.

подивитись меню на 2021 рік   ⇒ 1-4 класи (сніданки)