Сніданки для учнів 1-4 класів загальної та пільгової категорії в школах Дніпра є безкоштовними та оплачуються за рахунок коштів міського бюджету.

Чотиритижневі сезонні  меню  розроблені з урахуванням вікової категорії дітей (6-11 років), з дотриманням норм згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021р. №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочику», рекомендацій дієтологів, вимог законодавства. Меню отримали експертні висновки Державного біотехнологічного університету. А також погоджені Держпродспоживслужбою.

Розробкою та затвердженням нового меню на 2022 рік для учнів 1-4 класів шкіл м. Дніпра займались кваліфіковані технологи, лікар-алерголог, лікар-гастроентеролог, лікар-педіатр, лікар-дієтолог, з урахуванням побажань  директорів шкіл, батьків.

Компанія ТОВ «Контракт Продрезерв 5» забезпечує дітей якісними, корисними та смачними стравами, які готуються у чіткій відповідності до чотиритижневих сезонних  меню, затвердженого на 2022 рік.

Сніданки різноманітні, збалансовані за фізіологічними нормами. У меню для дітей молодших класів переважають страви приготовані за щадними технологіями шляхом відварювання, припускання,  тушкування, запікання. Додалися нові страви, в яких перевага надана простим, але необхідним у дитячому харчуванні продуктам.

МЕНЮ СНІДАНКІВ 2022 ВКЛЮЧАЄ:

• Овочеві страви:  овочі  різні свіжі або квашені  ( по  сезону); , різноманітні салати з овочів ( салат з буряків та яблук, салат «Вітамінний»,  салат з білоголової капусти з зеленим горошком; салат з морквою з  сиром твердим тощо).
  • Страви з яєць: різноманітні омлети, пряженя гуцульська тощо.
  • Страви з птиці та риби: котлети з курячого м’яса  запечені,припущені,   філе куряче  тушковане в сметаніному соусі з куркумою,  рис «Паелья» з філе курячим, фрикадельки припущені , кебаб с сиром кисломолочним тощо; риба запечена, припущена, кнелі рибні припущені, риба тушкована в томаті з овочами.
  • Гарніри:  каша гречана з овочами, картопляне пюре, картопляний гратен, картопля, запечена по-селянськи з кунжутом, рис розсипчастий з овочами, квасоля з солодким перцем тощо.
  • Страви з молока та молочних продуктів: запіканка або пудінг з сиру кисломолочного, сирники з морквою тощо.
  • Напої: сік без додавання цукру, чай, какао на молоці, йогурти, кефір тощо.
  • Різноманітні сезонні фрукти.

Всі страви готуються на харчоблоці школи досвідченими кухарями. Меню до вподоби дітям, батькам, вчителям. Адже враховує не лише фізіологічні потреби учнів, але й їхні смакові вподобання. Смачно підкріпившись з ранку, діти продовжують навчання у гарному настрої, залишаються бадьорими.

ДОДАТКОВЕ ХАРЧУВАННЯ

Батьки також мають змогу посилити раціон дитини, замовивши додаткове харчування за батьківські кошти (доповнення до бюджетного харчування, перекус між обідом і сніданком, полуденок). Як саме це можна зробити дізнайтес тут.

Для приготування страв використовуються виключно високоякісні  харчові продукти. Організація харчування у школах м.Дніпра контролюється на кожному етапі.

«Контракт Продрезерв 5» також забезпечує зворотний зв’язок та оперативне реагування на звернення батьків, вчителів, учнів. З питань якості харчування та обслуговування дзвоніть на Телефон гарячої лінії: +380970011201 (Viber, WhatsApp, Telegram) пн-пт, з 8 до 17 години.

подивитись меню на 2022 рік   ⇒ 1-4 класи (сніданки)