Сніданки для учнів 1-11 класів пільгових категорій в школах м. Новомосковська є безкоштовними та оплачуються за рахунок коштів міського бюджету. Компанія ТОВ «Контракт Продрезерв 5» забезпечує дітей якісними, корисними та смачними стравами.

Двотижневе меню розробляється з урахуванням вікової категорії дітей (від 6 років), з дотриманням норм, рекомендацій дієтологів, вимог законодавства, досліджень Українського науково-дослідного інституту харчування. Сніданки різноманітні, збалансовані за фізіологічними нормами.

МЕНЮ СНІДАНКІВ для 1-11 класів пільгових категорій ВКЛЮЧАЄ

• Овочеві страви: салати зі свіжих овочів (капусти, моркви), салат з відварених буряків, овочі в натуральному вигляді.
  • Страви з м’яса та риби: тефтелі та котлети з курячого м’яса, гуляш зі свинини, тощо.
  • Гарніри: каша гречана, каша пшенична, картопляне пюре/картопля тушкована або відварна тощо.
  • Напої: чай з лимоном та цукром, компот із сухофруктів

Доповнює основну страву свіжий пшеничний хліб.

Всі страви готуються на харчоблоці школи досвідченими кухарями. Для приготування використовуються виключно високоякісні продукти. Організація харчування в школах м. Новомосковська контролюється на кожному етапі виробничого процесу.

ПОДИВИТИСЬ МЕНЮ 2020