Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9

м. Павлоград, вул. Озерна, 87

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

У школі облаштовано сучасну лінію гарячого харчування за європейськими стандартами. Меню включає: салати, м’ясні страви, гарніри, перші та другі гарячі страви, борошняні вироби. Все смачне та корисне. Блюда приготовані з урахуванням смакових уподобань дітей, та несуть не аби яку користь зростаючому організму. Меню періодично оновлюється – з’являються оригінальні привабливі страви.

Затишний інтер’єр облаштований з використанням сучасних матеріалів. Приміщення світле та затишне. Сучасні столи та стільці запрошують розташуватися із комфортом, та куштувати обрані стави із задоволенням. Учні навідуються до буфету у зручний час задля того, щоб злегка перекусити чимось смачненьким, або пообідати.

Повний цикл приготування відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».