Середня загальноосвітня школа №81

м. Дніпро, вул. Юліуша Словацького, 4

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Сучасна лінія роздачі гарячого харчування забезпечує учнів гарячими, корисними стравами. Тепер діти мають можливість урізноманітнити шкільний раціон поживними стравами.

Меню лінії різноманітне. Щоденно представлені: кілька видів гарнірів, м’ясні страви, салати із свіжих або відварених овочів. Серед корисних напоїв – компот, сок, чай. Багато смачної випічки на буд-який смак: цукрові плюшки, пиріжки, рулетики, запашні кекси. Діти мають змогу вільно обирати страви до смаку аби пообідати чи перекусити на перерві.

Буфет оснащений сучасним обладнанням, новим посудом та столовими приборами. Для оздоблення приміщення використана яскрава кольорова гамма, що створює позитивний настрій.

Повний цикл приготування страв відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».