Середня загальноосвітня школа №80

м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, 31

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Лінія роздачі гарячого харчування забезпечує учнів смачними корисними стравами. Діти мають змогу перекусити або поживно пообідати в зручний час, урізноманітнивши шкільне харчування. Відвідати буфет також можуть дорослі: батьки, вчителі, працівники навчального закладу.

Кожного дня в меню різні страви: гарніри, страви з м’яса та риби, салати, напої, ароматна свіжа випічка: ватрушки, кекси, сирні палички, пица, тощо. Страви зручно сервіруються на спеціальних розносах.

Соковитий апельсиновий колір стін задає атмосферу теплого затишку і життєрадісного настрою.

Повний цикл приготування страв відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування виконуються за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».