Середня загальноосвітня школа №6

м. Дніпро, вул. Робоча, 64

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Лінія роздачі гарячого харчування забезпечує учнів школи поживними корисними стравами.

Меню різноманітне, складене з урахуванням вікових категорій дітей та їхніх сучасних смакових вподобань. Щоденно на вибір кілька гарнірів, різноманітні салати із овочів по сезону. М’ясні та рибні страви представлені котлетами, зразами, нагетсами з курячого м’яса, шашличками з курячого філе, биточками, тощо. Серед напоїв чай, компот, сік.

Обов’язковою складовою щоденного меню є випічка: булочки, рулетики, пиріжки, тістечка та багато інших виробів.

Оновлений буфет створює відчуття легкості. Дизайн приміщення виконаний в стилі прованс, використана м’яка кольорова палітра – ніжні м’ятні відтінки. Стіни прикрашають різнобарвні намальовані піони, рожеві декоративні троянді застигли у прозорих вазах на столах.

В буфеті достатньо посадочних місць. Діти мають змогу зручно розташуватися за звичним столами або на зручних високих стільцях за імпровізованою стійкою з панорамним видом на сад.

Атмосфера приємна, позитивна. На кожній перерві у буфеті багато охочих пообідати або перекусити між уроками. Сучасний формат організації харчування в школі подобається учням, вчителям, батькам адже є зручним доступним способом урізноманітнити шкільне меню впродовж дня.

Повний цикл приготування страв відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».