Середня загальноосвітня школа №54

м. Дніпро, пров. Парусний, 3

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

На лінії роздачі гарячого харчування учням пропонуються смачні різноманітні страви. Меню збалансоване, розроблене з урахуванням смакових вподобань дітей, сезонності, інших чинників. Перекусити або поживно пообідати можна у зручний час, урізноманітнивши шкільне харчування. Дітям подобається можливість обирати страви на власний розсуд.

Кожного дня в меню кілька гарнірів, страв з м’яса та риби, салатів, напоїв, ароматна свіжа випічка: ватрушки, кекси, булочки з різноманітною начинкою, тощо. Страви розташовані в оглядовій доступності дітей для зручності вибору.

Дизайн приміщення виконаний у сучасному технологічному стилі. Тематичні зображення та вдало поєднанні соковиті кольори занурюють у цікавий світ інноваційних розробок, передових цифрових рішень, єдиного інформаційного поля планети.

Повний цикл приготування страв відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Страви готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».