Середня загальноосвітня школа № 52

м. Дніпро, вул. Мукаша Салакунова, 11

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Сучасна лінія роздачі гарячого харчування з різноманітним асортиментом корисних смачних страв. В меню декілька видів гарнірів, салати з сезонних овочів, м’ясні та рибні блюда, хлібобулочні вироби. Серед напоїв: компоти з фруктів та ягід, соки, вода, чай. Приготування блюд відбувається переважно шляхом варіння, тушкування та запікання. Після такого обіду чи перекусу можна легко і з новими силами продовжити навчання у гарному настрої.

Буфет із  задоволенням відвідають не лише школярі, але й вчителі, батьки та співробітники навчального закладу. Тут завжди смачно пахне, а затишна атмосфера спонукає до приємного відпочинку.

Сучасний інтер’єр оздоблений якісними матеріалами. Кольорова гама приємна та збалансована. Присісти можна на зручні, м’які диванчики за гарно вбраними столами. Все по-європейському – зручно, практично, гармонійно.

Повний цикл приготування відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».