Середня загальноосвітня школа № 5

м. Павлоград, вул. Верстатобудівників, 5

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

У школі облаштована сучасна лінія гарячого харчування з величезним переліком смачних, корисних блюд для дітей. У меню: різноманітні салати, гарніри, випічка, напої. Все щойно приготоване.

Інноваційний формат харчування є вельми перспективним для України. Кафетерій забезпечує дітей свіжою гарячою їжею, поліпшує їх фізичний та емоційний стан. Смачний корисний обід сприяє навчальному процесу, наповнює день учнів позитивними емоціями.

У буфеті дійсно приємно проводити час: вживати їжу, спілкуватися. Інтер’єр у лондонському стилі продуманий до дрібниць – це світле приміщення з яскравими деталями. Червоні столи, м’які крісла, стільці, що запрошують розміститися с максимальним комфортом.

Лаконічні форми, висока якість матеріалів, тепла палітра відтінків створюють відчуття турботи, домашнього затишку.

Особливо всім подобається лондонський двоповерховий автобус на стіні, поруч з яким можна робити незвичайні фото.

Повний цикл приготування відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».