Середня загальноосвітня школа № 45

м. Дніпро, вул. Софії Ковалевської, 88А

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

​​У школі облаштована сучасна лінія роздачі гарячого харчування з великим вибором різноманітних страв і високою швидкістю обслуговування школярів. Це спеціально облаштоване місце, де діти, батьки, вчителі можуть придбати різноманітні страви на свій смак та з’їсти їх або за звичайно облаштованими столиками, або у фуршетному форматі — за стилізованими барними стійками.

Меню різноманітне та цікаве, включає м’ясні та рибні блюда, декілька видів гарнірів, салатів, напоїв. Також є запашна випічка із різноманітною начинкою. Всі блюда представлені в оглядовій доступності. Школярі обирають те, що до смаку, оцінюючи апетитний зовнішній вигляд страв.

Сучасний затишний інтер’єр поліпшує настрій та сприяє приємному споживанню обраних блюд.

Повний цикл приготування відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».