Навчально-виховний комплекс №33

м. Дніпро, вул. Троїцька, 1

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Оновлений буфет із сучасною лінією гарячого харчування та різноманітним меню. Кожного дня діти мають змогу обирати їжу з урахуванням своїх смакових вподобань.

У буфеті був зроблений ремонт. Нові меблі, обладнання, посуд. Функціональні привабливі розноси з відсіками для страв. Алюмінієві столи та стільці актуально виглядають та забезпечують бажаний комфорт. Приміщення стало світлим. З’явилися приємні акцентні елементи – оригінальні авторські світильники з ложок та виделок.

Учні відвідають буфет кожного разу, як хочуть перекусити, або повноцінно пообдати. Для цього створено всі умови. Тепла, смачна їжа поліпшує настрій та самопочуття школярів. Продумане меню урізноманітнює раціон поживними корисними продуктами харчування.

Повний цикл приготування відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».