Навчально-виховне об’єднання №28

м. Дніпро, вул. Володі Дубініна, 12

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Встановлена лінія гарячого харчування, в меню якої кожного дня декілька видів гарнірів, гарячих страв, салатів, блюд з м’яса та риби. Різноманітна випічка, що розлітається миттєво, щойно з’являється на розносах.

Діти та вчителі відвідують буфет із задоволенням, адже знають, тут на них чекає великий асортимент смачних, корисних страв. Кожна дитина може обирати блюдо за смаком, щоб  корисно перекусити, або пообідати.

Меню періодично оновлюєтеся. З’являються нові блюда, адже різноманіття вкрай важливе коли мова йде про організацію повноцінного та корисного раціону для організму, що зростає.

Буфет приваблює приємною атмосферою. Скуштувати смачні страви можна у спокійній обстановці, зручно розташувавшись за затишними столиками.

Повний цикл приготування відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».