Середня загальноосвітня школа №21

м. Дніпро, вул. Старокозацька, 51а

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

У школі облаштовано сучасну лінію харчування для школярів старших класів. Меню включає поживні, корисні страви, приготовані переважно методом тушкування, запікання, варіння. Також в асортименті представлені м’ясні страви – соковиті котлети із рум’яною скоринкою, ніжні відбивні, запашні шашлички, тощо. Багато гарнірів – це різноманітні каші, овочеві рагу, блюда з картоплі. Не аби яким попитом користується випічка з різною начинкою. Корисні напої представлені соками, водою, компотами, чаем.

Запропоновані блюда споживаються із задоволенням. Діти забігають за чимось смачненьким майже кожної перерви. Перекусити, чи пообідати в буфеті мають змогу не лише учні старших класів, але й вчителі, батьки, працівники навчального закладу.

Сучасний інтер’єр затишний та яскравий. Свіжі кольори поліпшують настрій, створюють позитивну атмосферу. Вишукуючись у чергу, учні знають, що посмакувавши корисними стравами зможуть продовжити навчання у гарному настрої та на ситий шлунок.

Діти та батьки схвалюють новий підхід до харчування у школі. Перекусити або пообідати тепер можна  за потребою у зручний час, обираючи блюда до смаку за власним бажанням.

Повний цикл приготування відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».