Середня загальноосвітня школа №19

м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 13А

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Сучасна лінія роздачі гарячого харчування щодня забезпечує учнів школи смачними, корисними стравами. Меню розроблене з урахуванням смакових вподобань дітей. Тепер вони мають змогу урізноманітнити свій раціон під час перебування у навчальному закладі. Обирати страви на власний розсуд просто і зручно.

Меню лінії роздачі гарячого харчування дозволяє комплексно пообідати або перекусити.

Серед гарнірів паста з твердим сиром, розсипчаста гречана каша, картопляне пюре, запечена картопля «по-селянськи», овочеве рагу тощо.

М’ясні страви представлені соковитими котлетами, відбивними та шашличками з курячого філе, котлетами «по-київськи», чахохбілі.

Важливе місце у меню займають страви з овочів. Це вітамінні салати, овочі у натуральному вигляді по сезону, салати зі свіжої та квашеної капусти, свіжої моркви, відварних бурячків. Більшість заправлена рослинною олією.

Кожного дня в меню вражаюче різноманіття випічки власного виробництва: булочки, пиріжки, корисні бургери, кекси, тістечка, пироги тощо.

Повний цикл приготування страв відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Страви готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм, відповідно до затвердженого меню.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».