Середня загальноосвітня школа №15

м. Дніпро, вул. Дмитра Кедріна, 53

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

У школі облаштовано сучасну лінію гарячого харчування з великим вибором різноманітних страв. В асортименті: блюда з м’яса та риби, гарніри, вітамінні салати, гарячи та холодні напої. Багато ароматної випічки на будь який смак. Популярні серед молоді бургери та піца – виготовлені зі смачних, корисних інгредієнтів. Кожного дня школярі мать змогу ласувати чимось цікавім.

З огляду на те, що у СШ №15 навчаються вихованці школи олімпійського резерву з баскетболу, дизайн залу їдальні виконаний у оригінальному спортивному стилі. Стіни прикрашають фотографії спортсменів з української баскетбольної команди, тематичні малюнки, автографи гравців, іменні футболки. Столи, світильники і вази оформлені у вигляді баскетбольних м’ячів. Найбільше привертає увагу величезна фотозона із зображенням всієї команді БК «Дніпро». Атмосфера налаштовує на чудовий апетит та спортивні досягнення.

Організація здорового та правильного харчування, розвиток спорту серед дітей та юнацтва — це ті важливі питання, яким приділяється серйозна увага на Дніпропетровщині. Нова лінія повністю забезпечує потреби школи у харчуванні дітей з підвищеним фізичним навантаженням.

Повний цикл приготування відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».