Навчально-виховний комплекс № 148 «Спеціалізована школа-дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) з поглибленим вивченням іноземних мов «Планета Щастя» ДМР

м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 13

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Лінія гарячого харчування облаштована за сучасними європейськими стандартами. Стильний, комфортний, модний інтер’єр подобається учням, батькам, вчителям. Обідати, зручно розташувавшись на м’яких стільцях – саме задоволення.

В меню виключно корисні страви. Різноманітний асортимент дає змогу учням обирати серед декількох видів блюд: гарнірів, салатів, напоїв, блюд із м’яса та риби, хлібобулочних виробів.

На перервах у буфеті завжди вельми людно. Учні з цікавістю обирають страви для перекусу чи обіду. Зовнішній вигляд та аромат страв викликають у дітей апетит. Харчування в такій атмосфері поліпшує настрій, сприяє більш продуктивному навчанню.

Повний цикл приготування відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».