Спеціалізована середня загальноосвітня школа №142

м. Дніпро, вул. Замполита Бєляєва, 2

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Сучасна лінія гарячого харчування забезпечує учнів смачною, корисною їжею кожного дня. В меню представлені різноманітні блюда. В асортименті: гарніри, страви з м’яса та риби, салати, напої, апетитна випічка. Завжди можна обрати те, що до смаку.

Інтер’єр буфету виконано в українському стилі. Сучасні дерев’яні меблі, багато колоритних елементів декору. Стилізоване приміщення нагадує затишне подвір’я.

Їжу подають у нових спеціальних контейнерах з відділеннями — окремо для гарніру, салату, напоїв тощо.

Лінія розрахована переважно на учнів старших класів, але й інші школярі можуть вільно купувати їжу. Новий буфет подобається не тільки дітям, але й батькам та вчителям. Місце поліпшує настрій та апетит. Тут завжди приємно пахне, щойно приготованою їжею.

Повний цикл приготування відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».