Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання

м. Дніпро, вул. Шолохова, 17

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Сучасна лінія роздачі гарячого харчування забезпечує дітей смачними корисними стравами. Тепер учні мають змогу урізноманітнити свій раціон під час перебування в навчальному закладі.

Щоденно в меню представлені: салати зі свіжих та відварених овочів, овочі в натуральному вигляді (по сезону); гарніри – розсипчасті каші, запечена картопля, картопляне пюре, тощо.

Привертає увагу чудовий вибір м’ясних страв! Дітям пропонуються котлети, відбивні та шашлички з курячого філе, запечене м’ясо під сирною скоринкою, рублені зрази та інші поживні страви.

Великий вибір борошняних виробів – смачне доповнення до основних страв. Випічкою із різноманітною начинкою діти можуть поласувати після обіду, перекусити між уроками. Тістечка, кекси, ватрушки, пиріжки – все свіже, пухке, запашне – готується безпосередньо на харчоблоці перед подачею. Серед напоїв – соки, чай, компот, мінеральна вода.

Інтер’єр приміщення виконаний у сучасному урбаністичному стилі. Він затишний та привітний. Простір грамотно організований – їдальня простора, світла. Використані декоративні елементі дозволяють помилуватися панорамними видами та  примітними архітектурними об’єктами міста Дніпра.

Повний цикл приготування страв, представлених на лінії, відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».