Навчально-виховний комплекс № 130 «загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія»

м. Дніпро, пр. Героїв, 38

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

У школі облаштована сучасна лінія гарячого харчування для старшокласників. В меню завжди представлені корисні салати, м’ясні страви, духмяна випічка, гарніри на будь який смак: розсипчаста гречана каша, печена картопля із золотавою скоринкою, яскравий рис с овочами. Діти мають змогу обирати те, що до смаку. В наявності також прохолодні та гарячі напої. Меню періодично оновлюється, з’являються цікаві блюда, здатні вдовольнити смакові вподобання дітей.

Незважаючи на великий наплив відвідувачів порцій вистачає всім. До буфету із задоволенням навідуються не тільки учні, але й вчителі, батьки, працівники навчального закладу. Всі задоволені новим форматом харчування та регламентом роботи лінії.

Приміщення буфету просторе та затишне. Стильний сучасний дизайн із приємною палітрою кольорів та якісними меблями сприяє півпочинку, спілкуванню, покращує апетит.

Повний цикл приготування відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».