Спеціалізована школа №129 фізико-математичного профілю

м. Дніпро, вул. Космонавтів, 12

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Сучасний кафетерій з лінією роздачі, де учні можуть самостійно обирати страви на свій смак. У меню завжди є готові гарячі блюда, декілька видів вітамінних салатів, різноманітні гарніри, страви з м’яса та риби, напої, пухка випічка. Меню враховує смаки дітей різного віку.

Прийти до кафетерію можуть учні, батьки, вчителі та дорослі, які працюють у школі, щоб купити щось для легкого перекусу, або обіду. Новий формат харчування подобається всім. На перервах вишукуються черги, але обслужити встигають усіх охочих.

Кафетерій приваблює затишною атмосферою. Для комфортного розташування відвідувачів передбачені зручні столи та стільці. Їжу подають на сучасних розносах з відсіками для різних страв.

Повний цикл приготування відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».