Навчально-виховний комплекс № 111

м. Дніпро, просп. Героїв, 29

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Сучасна лінія гарячого харчування. Забезпечує учнів корисною смачною їжею упродовж навчального дня. В меню представлені блюда, приготовані з урахуванням норм, рекомендацій дієтологів, вимог законодавства та досліджень Українського науково-дослідного інституту харчування. Всі страви – смачні та корисні.

Асортимент включає: супи, салати, тушковані овочі; гарніри з круп, картоплі, тощо. Різноманітна випічка та десерти враховують смакові вподобання дітей та дорослих, які також можуть вільно відвідати столову, щоб придбати їжу для обіду, або легкого перекусу. В наявності завжди корисні напої: соки, вода, компот.

Для комфортного розташування відвідувачів передбачені сучасні меблі. Зокрема стіл, стилізований під барну стійку з високими дерев’яними стільцями. Атмосфера затишна, формує гарний настрій, та сприяє приємному спілкуванню.

Повний цикл приготування відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».