Колегіум № 11

м. Новомосковськ, вул. Зелінського, 5

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

В колегіумі №11 облаштована сучасна лінія роздачі гарячого харчування. Учні старших класів мають змогу самі обрати те, що їм до смаку!

Меню лінії роздачі гарячого харчування представлено різноманітними стравами, які привабливо виглядають та чудово смакують. Щоденно на вибір кілька гарнірів: картопляне пюре, рис з овочами, розсипчаста гречана каша, паста з сиром та інші. Різноманітні салати включають всілякі овочі по сезону. М’ясні та рибні страви представлені котлетами, зразами, нагетсами з курячого м’яса, запеченим курячим філе, шашличками з курячого філе, биточками, тощо. Серед напоїв: чай, компот, сік.

Обов’язковою складовою щоденного меню є випічка: булочки, рулетики, пиріжки, тістечка та багато інших виробів.

Интер’єр приміщення, в якому розміщена лінія виконаний у вишуканому французському стилі Прованс. Стіни прикрашають фото лавандових полів, тематичні квіткові копозиції та картини. Дерев’яні меблі створюють затишок, а приємна гама кольорів формує теплий настрій.

Завітати до буфету можуть не лише учні, але й працівники школи, для того щоб злегка перекусити або пообідати.

Повний цикл приготування страв відбувається безпосередньо на харчоблоці школи. Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».