Середня загальноосвітня школа №1

м. Дніпро, вул. Привокзальна, 15

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

У школі облаштована лінія роздачи гарячого харчування за сучасним європейським зразком. У меню представлені смачні, корисні страви. Кілька видів гарнірів включають розсипчасті каші, макаронні вироби, блюда з картоплі та інших овочів. Кожного дня в наявності вітамінні салати. Величезним попитом у дітей користується запашна випічка з різноманітною начинкою. Також є напої: чай, соки, компот із свіжих або заморожених ягід та фруктів.

Завітати до буфету можуть учні старших класів та дорослі – працівники школи, батьки.

Привабливий інтер’єр виконаний у сучасному стилі. Приміщення оздоблене високоякісними матеріалами. Спокійна, гармонійна палітра кольорів спонукає до приємного відпочинку. Затишна атмосфера буфету подобається всім, хто його відвідує. Кожний бажаючий навідується сюди із задоволенням щоб перекусити, або пообідати стравами за смаком.

Повний цикл приготування відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.

Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».