НВО №136, «Класична гімназія ім. Кирила і Мефодія»

м. Дніпро, вул. Космонавтів, 10

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

В школі облаштована сучасна лінія роздачі гарячого харчування.

Меню лінії різноманітне, поживне, смачне. Щодня школярам пропонуються страви на будь який смак. Серед гарнірів: паста з сиром, розсипчастий рис з овочами, гречана каша, овочеве рагу, картопляне пюре, тушкована капуста.

М’ясні страви представлені котлетами по-київські, шашличками з курячого філе, відбивними, кнелями тощо.

Салати з сезонних овочів вдовольняють різні смакові вподобання і чудово смакують з основними стравами.

Кожного дня в меню лінії свіжа випічка власного виробництва: пиріжки, млинці, кекси, тістечка тощо.

Пообідати чи перекусити можна у зручний час. Учні самі обирають страви на власний розсуд, враховуючи власні смакові уподобання.

Дизайн приміщення де розташована лінія, виконаний у сучасному стилі. Яскраві кольори, акцентні елементи інтер’єру створюють радісну атмосферу. Діти залюбки приходять сюди смачно поїсти у гарній обстановці.

Повний цикл приготування страв відбувається безпосередньо на харчоблоці школи. Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».