Дніпровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ

м. Дніпро, вул. Шевченка, 8

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ

Сучасна лінія роздачі гарячого харчування. Меню різноманітне та цікаве, складене з урахуванням вподобань молоді. Кожного дня серед запропонованих страв декілька видів гарячих блюд, гарніри, м’ясні або рибні страви, випічка, напої. Учні мають змогу обирати їжу за смаком.

Страви смачні, привабливі зовнішньо. Діти харчуються на перервах, купують щось для перекусу, або комплексного обіду. Буфет із задоволенням відвідають вчителі, батьки, працівники навчального закладу.

Дизайн приміщення стильний, використана приємна гамма кольорів. В оздобленні інтер’єру задіяні високоякісні матеріали. Нічого зайвого – обстановка приваблює лаконічністю та цікавими деталями.

Стільці та столи із довговічних, приємних на дотик, привабливих матеріалів. По периметру розташована стилізована барна стійка та високі дерев’яні стільці. Місця вистачає всім.

Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».