Пам’ятаєте, як поспішали з прогулянки до групи, де на обід вже чекав смачненький супчик, або яким апетитним був полуденок?

А якими смачними стравами годують діток сьогодні?

На сніданок пропонуються соковитий омлет, розсипчасті каші,  сезоні овочі, каші на молоці, тощо.

Серед перших страв до обіду гороховий суп із хрумкими грінками, овочевий суп із сметаною, розсольник, український борщ, супчики з вермішеллю або гречаною крупою та інші. Серед гарнірів гречана каша, картопляне пюре, печеня по-домашньому з курячим філе, голубці з курятиною. М’ясні  та рибні страви представлені биточками, котлетками, рубленими зразами, ніжними рибними тюфтельками. Кожного дня на столі в діток, багаті на клітковину та вітаміни, страви з овочів.

На полуденок малюки ласують пухкими млинцями з повидлом, ніжною сирною запіканкою, пшоняною кашкою з гарбузом або з морквою, сирно-морквяним пудингом.

З напоїв на столі в малечі: компот із яблук, чай з лимоном і цукром, какао на молоці, компот з свіжих та заморожених фруктів.

В меню представлені страви, які стають до смаку діткам з різними вподобаннями. Кухарі дитячих садочків готують не тільки у суворій відповідності до технологічних карт, але й вкладають у кожну страву частинку душі аби частування малечі сподобалось.

Ознайомитися з меню для дитячих садків можна за посиланням.

Корисна інформація про організацію харчування також в нашому Telegram-каналі.

Кулінарна історія серпня: цікаві події
Ароматні та соковиті яблука – для задоволення і здоров’я
Про користь слив у дитячому харчуванні