Щоб зняти дитину з харчування на час відсутності через хворобу або з якоїсь іншої причини, необхідно відразу ж повідомити про це вихователя за допомогою телефонного дзвінка.

Наприклад:

Ваша дитина захворіла, ви телефонуєте, кажете, що сьогодні та в найближчі дні не підете до садочка. В такому разі з харчування на завтра вас знімають.

Згідно зі встановленими вимогами, заявка на харчування дітей формується і передається на харчоблок напередодні ввечері, відповідно про явку\неявку дитини в дитячий сад необхідно повідомляти завчасно.

Аналогічно, необхідно заздалегідь повідомити (наприклад з вечора), про явку Вашої дитини після її відсутності, для включення до графіка харчування. В цьому випадку Ваша дитина не залишиться голодною на сніданок.

Дякуємо за розуміння!

З приводу питань стосовно харчування у дитячому садку батьки можуть звертатися на номер гарячої лінії.

10 причин включити горіхи до раціону дитини
Йогурт з гранолою — підвищуємо імунітет смачно!
Яблучно-морквяний фреш для підвищення імунітету дитини