Лінії роздачі гарячого харчування вже успішно працюють у 24 навчальних закладах Дніпра, Першотравенська, Павлограда, Новомосковська. За впровадження сучасного способу організації харчування висловлюються учні, батьки, вчителі. До компанії «Контракт Продрезерв 5» систематично надходять заявки щодо встановлення нових ліній.

В навчальних закладах, де вони вже відкриті, учні самостійно приймають рішення щодо вибору страв. Повноцінний обід може складатися з гарніру, м’ясної або рибної страви, салату, напою, десерту. Для легкого перекусу можна обрати, наприклад, куряче філе запечене з помідорами під сирною скоринкою або поживний салат з курячим м’ясом, свіжими овочами та зеленню або, щось інше на власний розсуд.

Різноманітне меню включає страви на будь- який смак: котлетки у хрумкій паніровці, ніжні кнелі у вершковому соусі, соковиті відбивні, смажену картоплю із золотавою скоринкою, пасту з сиром, вітамінні салатики з моркви, капусти, огірків та інших овочів.
Великий вибір випічки вдовольняє смакові уподобання широкого кола. Дітям пропонуються рогалики з повидлом, кекси, пиріжки з різноманітною начинкою, булочки з маком та багато іншого. Серед корисних десертів: ароматі запечені яблучка, тістечка, тощо.

Обрати страви до смаку з такого різноманіття непросто, хочеться скуштувати все. Тож діти навідуються до лінії кожного дня. Адже знають, тут на них чекають смачні, привабливі страви, завжди теплі і ароматні.

Користь баклажанів в харчуванні дитини
Кулінарна історія серпня: цікаві події
Ароматні та соковиті яблука – для задоволення і здоров’я