Меню дитячого садка продумано дієтологами до дрібниць. По суті це просто готове рішення смачних і корисних страв для вашої дитини.

Про це кореспондент Дніпровської панорами дізнався з групи School Food в Facebook.

харчування днз Дніпра

Апетитний смачний і корисний сніданок, обід, полуденок або вечеря в дитячих садках міста Дніпра — результат копіткої роботи досвідчених кухарів.

У діток часто різні смакові вподобання, але смачно приготовані та красиво подані страви подобаються всім без винятку.

харчування у садочках Дніпра

Приготування страв в дитсадках міста Дніпра відбувається з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм і необхідних заходів. Безпека — понад усе.

харчування днз Дніпра

School Food працюють в сфері організації громадського харчування, надаючи послуги аутсорсингу і забезпечуючи комплексну організацію харчування в навчальних закладах: школах, дитячих садах, інтернатах, вищих навчальних закладах.

харчування днз Дніпра

За матеріалами Днепровская Панорама.

Кисломолочний сир — давні традиції, смачні страви
Рецепт ніжного десерта з хурмы!
Вітаємо з Новим роком та Різдвом!
Ароматний чай з обліпихою та медом