Відкриття лінії роздачі гарячого харчування у СЗШ №6 у м. Новомосковську

Сьогодні, 20 лютого 2020 року, відбулося урочисте відкриття першої у місті лінії роздачі гарячого харчування.

Подія стала справжнім святом для учнів, батьків, вчителів, працівників управляння освіти Новомосковської міськради, представників громадскісті. Відзначити знакову подію завітав і мер м. Новомосковська Віктор Іванович Літвіщенко. У вітальному зверненні до присутніх керівник міста підкреслив важливість впровадження сучасного способу організації харчування у школах міста; відзначив внесок компанії «Контракт Продрезерв 5» у покращення організації харчування школярів, наголосивши, що саме відкриття лінії у СЗШ №6 – це перший крок на шляху до позитивних змін в цьому напрямку.

Приємним сюрпризом для всіх присутніх став святковий концерт, підготований учнями школи.

Меню лінії роздачі гарячого харчування представлено різноманітними стравами: запечена картопля, рис з овочами, картопляне пюре, овочеве рагу, розсипчаста гречана каша, паста з сиром. Широкий асортимент м’ясних та рибних страв (котлети, шашлички з курячого філе, зрази, м’ясні ковбаски, смажене рибне філе, тощо). Вдовольняють різноманітні смаки салати зі свіжої та квашеної капусти, відварних буряків, свіжої моркви та інших овочів. Також представлена смачна випічка: булочки, сирні палички, пиріжки з різноманітною начинкою, тістечка, тощо.

Завітати до буфету можуть не лише учні, але й батьки та працівники школи, для того щоб злегка перекусити або пообідати.
Повний цикл приготування страв відбувається безпосередньо на харчоблоці школи. Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Дизайн лінії виконано у класичному стилі. Відтінки стиглої вишні, персику, темного шоколаду вдало поєднуються та створюють затишну атмосферу. Зручно розташуватися можна за звичними столами на м’яких диванчиках або на високих дерев’яних стільцях за імпровізованою барною стійкою.

Відкриття лінія гарячого харчування у школі м. Новомосковська — значима подія, яка маємо сподівання, буде не останньою в цьому місті.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».

Кулінарна історія серпня: цікаві події
Ароматні та соковиті яблука – для задоволення і здоров’я
Про користь слив у дитячому харчуванні