У кожного в дитинстві була своя улюблена страва — ніжна запіканка, апетитний борщ, ароматні сирники.

А що полюбляють сьогоднішні малюки? Давайте завітаємо до ДНЗ № 219, який розташований на пр. Петра Калнишевського, 13а, м. Дніпро.

Тут працюють чарівні жінки. Загальний стаж їх трудової діяльності складає більше 50 років. Це досвідчені майстрині своєї справи, кожна з них вкладає в свою роботу не лише знання, а й часточку душі.

«Сьогодні нам треба нагодувати майже 170 дітей… так що, робота кипить. На обід готуємо овочевий суп із сметаною, печеню по-домашньому з курячим м’ясом та свіжими хрумкими огірочками, ароматний компот з яблук», – з такими словами зустрічає нас Таїсія Іванова, кухар цього дитсадка.

Зав. виробництвом ДНЗ №219 Любов Волкова звернула нашу увагу на спеціальну вітрину для контрольних порцій, яка розташована біля харчоблоку. Вона призначена для того, щоб батьки могли безперешкодно порівняти відповідність виданої порції — контрольній порції, яка прописана в тендерному меню.

«Взагалі, меню різноманітне і включає корисні та збалансовані страви. Відповідно до затвердженого меню, це: український борщ, розсольник, гречаний суп, запечені м’ясні котлетки або зрази, рибні кнелі, ліниві вареники, сирно-морквяний пудинг, салати з сезонних овочів, різноманітну випічку власного виробництва та багато інших страв», — пояснила вона.

Тож дітки харчуються повноцінно, смачно, отримуючи все необхідне для розвитку та чудового настрою.
До речі, повне двотижневе меню для дитячих садочків міста Дніпра можна подивитись на сайті.

Також нагадуємо, що з усіх питань щодо організації харчування у дитячих садках міста Дніпра батьки мають змогу звертатись на гарячу лінію компанії «Контракт Продрезерв 5» — (097) 001 12 01 (Viber, WhatsApp, Telegram) (пн.-пт. З 8 до 17 години).

Кулінарна історія серпня: цікаві події
Ароматні та соковиті яблука – для задоволення і здоров’я
Про користь слив у дитячому харчуванні