У Дніпрі та Дніпропетровської області в школах і дитячих садах, які обслуговує «Продрезерв» з нового року харчування організовують по-новому.

Про це кореспондент «Дніпровської панорами» дізнався з повідомлення «Контракт Продрезерв».

Як сказано в повідомленні нові стандарти харчування діють в школах Дніпра, Павлограда, Першотравенська.

Вільний вибір страв школярами в їдальні. Ще кілька років тому про таку розкіш в навчальному закладі можна було тільки мріяти. Про таке ми знали хіба що з голлівудських фільмів.

Сьогодні завдяки компанії «Контракт Продрезерв 5» звичний для багатьох розвинених країн формат харчування дітей в навчальних закладах запроваджено і в нашій області. Сучасні лінії роздачі гарячого харчування, організовані за принципом

«Шведського столу» (з великим вибором різноманітних, смачних і привабливих страв) стали реальністю і працюють в 22 школах Дніпра, Павлограда та Первомайська.

Проект динамічно розвивається. До кінця 2020 року планується відкриття ще кількох подібних ліній. Затребуваність і важливість проекту підтверджує велика кількість заявок, що надходять від батьківських комітетів та представників шкіл. Про це красномовно говорять і численні схвальні відгуки з об’єктів, які вже обслуговуються.

ЧОМУ НОВИЙ ФОРМАТ ХАРЧУВАННЯ здобув таку популярність?

Сучасні лінії роздачі гарячого харчування оснащені за принципом «шведського столу». Щодня в меню представлені різноманітні страви, привабливо виглядають і чудово подобаються.

• Гарніри включають різноманітні страви з картоплі, розсипчасті каші, плов, рис з овочами.
  • Кожен день в меню овочі — свіжі в натуральному вигляді по сезону, а також тушковані, в складі яскравих вітамінних салатів або рагу.
  • М’ясні і рибні страви представлені соковитими котлетами, відбивними і шашличками з курячого філе, м’ясними биточками, кнелями, смаженим рибним філе.
  • Корисна випічка подобається дітям і дорослим без винятку. В асортименті: піца, гамбургери, пиріжки та булочки з різноманітною солодкою начинкою, кекси, рулетики, багато іншого.
  • Серед корисних напоїв: соки, чай, компоти.

Відвідувачі буфета вибирають страви за бажанням, з огляду на власні смакові вподобання і потреби. Роблячи свій вибір, діти відчувають себе дорослими, ведуть себе більш впевнено і вільно. Перекусити або пообідати в буфеті також можуть вчителі, батьки, працівники навчального закладу, яке обслуговується.

НЕ ПРОСТО ЇДАЛЬНЯ, а КРЕАТИВНИЙ ПРОСТІР

Як показує практика, дітям вважліво не тільки, що вони ідять. Не останнє значення для них має й інтер’єр. Тому, його концепція в їдальнях, де встановлюються ліні, повністю переглядається. Над оновленням зовнішнього вигляду приміщень працюють талановиті дизайнери. Для обробки використовуються сучасні безпечні матеріали, закуповуються нові меблі, на замовлення розробляються оригінальні елементи декору.

Переваги гарячої лінії як способу організації харчування

♦ Спеціальне сучасне обладнання зберігає їжу теплою, тому страви споживаються із задоволенням, а корисні речовини засвоюються найкращим чином.

♦ Різноманітне меню враховує смакові уподобання учнів, перелік страв періодично змінюється, доповнюється сезонними овочами та фруктами, включаючи цікаві новинки.

♦ Відвідати буфет можна в зручний час, з огляду на розклад занять, тренувань, змін тощо.

♦ Висока швидкість обслуговування дозволяє нагодувати всіх бажаючих у відведений для обіду або перекусу час.

♦ Приготування відбувається на харчоблоці об’єкта, що обслуговується тому страви завжди свіжі.

ЯК ЗАМОВИТИ УСТАНОВКУ ЛІНІЇ?

Для розгляду можливості впровадження сучасного способу організації харчування необхідно звернутися за телефоном гарячої лінії: (097) 001 12 01 (Viber, WhatsApp, Telegram). Або відправити запит з сайту https://school-food.dp.ua/

За матеріалами Днепровская Панорама

Користь баклажанів в харчуванні дитини
Кулінарна історія серпня: цікаві події