20 лютого 2020 року, у Новомосковській середній загальноосвітній школі № 6 стартував цікавий проект. Відтепер в шкільній їдальні функціонує нова сучасна лінія роздачі їжі, яка облаштована за принципом «шведського столу». Старшокласникам надали право вибору свого раціону. Щоденно у меню будуть представлені різноманітні страви, які повинні привабливо виглядати та чудово смакувати, щоб у дітей було бажання обирати здорове харчування.

Дане нововведення стало доступним завдяки компанії ТОВ «Контракт Продрезерв 5», з якою місто співпрацює вже протягом багатьох років.

Тепер учні школи можуть самостійно обирати ті страви, які їм більш до вподоби. Розширення асортименту страв стало можливим завдяки тому, що було встановлено спеціальне обладнання, призначене для підтримки готових страв у теплому стані, що не вимагає багаторазового нагрівання, отже може краще зберегти смакові якості.

Крім великої кількості гарячих страв та різноманітних салатів, тут є широкий вибір смачної випічки та тістечок. Все це робиться для того, щоб школярі вчасно приймали свіжу якісну їжу та були задоволені тим, що для них готують.

До речі, цей новий проект привчає учнів до культури харчування, адже тепер діти можуть усвідомлено обирати саме ту їжу, яку вони полюбляють, таким чином зменшивши кількість відходів.

Якщо такі нововведення сподобаються школярам і їх батькам, то в інших школах міста також буде впроваджений даний проект.

За матеріалами: Полезная газета

Користь баклажанів в харчуванні дитини
Кулінарна історія серпня: цікаві події
Ароматні та соковиті яблука – для задоволення і здоров’я