У 2020-му році для маленьких вихованців дитячих садків Дніпра склали нове меню зі смачними і корисними стравами, які готують з якісних продуктів. Про це повідомляє «НМ» з посиланням на Фейсбук-сторінку School Food.

У дитячих садках передбачено триразове харчування: сніданок, обід і полуденок. Меню разробляють з урахуванням віку дітей (3-6 років) за нормами законодавства та рекомендацій дієтологів.

На сніданок готують страви, багаті вуглеводами і білками. У меню включені сезонні овочі — свіжі або тушковані.

харчування у садочках Дніпра

Для обідів пропонують кілька видів перших страв. Другі страви представлені в новому меню рибними тюфтельками або кнелями в ніжному сметанно-томатному соусі, фрикадельками з яловичини, ледачими голубцями. Як гарнір готують каші, тушковані овочі, картопляне пюре.

харчування у садочках Дніпра

Після денного сну діти можуть поласувати на полуденок десертом з яблук або гарбуза, оладками, сирниками, пиріжками з солодкою начинкою, сирно-морквяним пудингом зі сметанним соусом, свіжими або запеченими яблуками з цукром.

Комплексну організацію харчування в дитячих садах Дніпра здійснює компанія «Контракт Продрезерв 5». Розробкою та затвердженням меню займається спеціальна комісія: лікар-алерголог, лікар-гастроентеролог, лікар-педіатр, лікар-дієтолог, інженер-технолог, завідувачі дитсадками, директори шкіл, голова батьківської ради при міському голові, представник Держпродпотребслужби. Їжу для дітей готують на харчоблоці в дитячих садках.

За метеріалами: Наше місто

Кисломолочний сир — давні традиції, смачні страви
Рецепт ніжного десерта з хурмы!
Вітаємо з Новим роком та Різдвом!
Ароматний чай з обліпихою та медом