Лінії роздачі гарячого харчування – є яскравим прикладом успішного впровадження сучасного способу організації харчування у навчальних закладах, які обслуговує компанія «Контракт Продрезерв 5»

На сьогодні вони працюють вже у 22 учбових закладах Дніпра, Першотравенська, Павлограда. Позитивні відгуки від учнів батьків, вчителів надають впевненості у необхідності збільшення кількості ліній гарячого харчування в містах, які обслуговує компанія.

Меню ліній різноманітне. Серед гарнірів: каші, страви з картоплі, тушковані овочі, паста. Серед м’ясних та рибних страв: соковиті відбивні та шашлички з курячого філе, м’ясо запечене з овочами під сиром, смажена риба нежирних сортів, котлетки у хрусткій паніровці. Серед овочевих страв – вінегрет, хрумка квашена капуста, маринована морква, салат зі свіжої капусти, різноманітні вітамінні салати. Кожного дня дітям пропонується випічка на будь-який смак – булочки, пиріжки, тістечка, рогалики. Все дуже ароматне, свіже, рум’яне. Серед корисних напоїв — соки, компот, чай.

Діти мають змогу пообідати або перекусити. Самостійно обирають страви, які до смаку. Налагоджений процес роботи ліній дозволяє вчасно обслужити всіх охочих.

Користь баклажанів в харчуванні дитини
Кулінарна історія серпня: цікаві події
Ароматні та соковиті яблука – для задоволення і здоров’я