Організоване харчування у дитячому садку є запорукою чудового настрою та здоров’я малечі.

У двотижневому меню сніданок представлений поживними легкими стравами, що швидко насичують.
Наприклад, пшенична каша з печінковими оладками, тушкованими в молоці. Доповнює страву шматочок запашного свіжого хліба з вершковим маслом та солодкий чай.

Серед перших страв різноманітні супи- з хрумкими грінками, вермішеллю, овочами та сметаною.

На друге дітям пропонуються ліниві голубці з курячим м’ясом; картопляне пюре з рибними кнелями, припущеними у томатному соусі; розсипчастий рис з фрикадельками із яловичини.
Обов’язково складовою обіду є сезонні овочі – свіжі у натуральному вигляді або в складі салатів. Напої представлені чаєм, соком, компотом.

Після сну діти мають змогу поласувати картоплею запеченою у молочному соусі під золотистою скоринкою із твердого сиру, пухкими оладками на молоці з ароматним повидлом.
Малеча має змогу похрумтіти свіжими яблуками або посмакувати запеченими яблуками із цукром.

Кухарі «Контракт Продрезерв 5» — справжні митці, що допомагають залишити у малечі приємні враження від перебування у садку.

Йогурт з гранолою — підвищуємо імунітет смачно!
Яблучно-морквяний фреш для підвищення імунітету дитини
Другі сніданки для зміцнення імунітету діток у ДНЗ №310